Şimdi Ara

Toshiba A300-15A (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
0
Favori
40.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş

http://newmodeus.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=2_8&products_id=217

Daha öncede konuşmuştuk.
    15A'ya 2. harddiski bağlayan oldu mu?

Bağlantı aparatı piyasaya düşmüş gözüküyor.

• Ya arkadaslar bendede a300 15a var ve ram upgrade yapıcam 4 gb ye ama almam gereken ramin hızı kac olmalı
  • arkadaşlar bu bilgisayarı herhangi bir lcd monitore bağlayan var mı ? ben bir 22" monitor alıp bağlamak istiyorum HD filmleri laptopta izlemekten sıkıldım ama bu konuda fazla bilgim yok
    1 x DC-girişi
    1 x harici monitör
    1 x RJ-11
    1 x RJ-45
    1 x TV çıkışı (s-Video)

bilgisayarın bu özlellikleri var şimdi HD filmleri ayrı bir monitorde güzel kalitede izlemek için HDMİ çıkış gerekir mi yoksa sadece harici monitor olarak bağlayıp bilgisayarımdaki performansı alır mıyım filmlerden? (720p veya 1080p filmler)
  • @SUAVI

Ben denedim. Ancak bu aparatı kullanmadım. Şayet tedariği biraz zor.

@gamblerbarbo

Dahilinin hızını CPU-Z programından öğrenebilirsin. Onun frekans hızında olanının aynısından bir tane daha alıp kullanabilirsin. 2gb ddr5533/667 gibi.

@Dead_smile

TV'ye veya bir monitöre bağlayacaksan,VGA ve S-Video çıkışlarından birini kullanmalısın. Tavsiyem VGA. Performansdan yana bir sıkıntı olmaz. Şayet ben 4 senelik laptopumdaki filmleri S-Videodan tüplü tvye bağlayıp HD film izledim.
  • a300 15a yı 2.el (21 ay garantili tertemiz) 1300 e forumdan bir arkadaşdan satın aldım aranızdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuptutuncu -- 13 Ekim 2009; 9:54:35 >
  • arkadaşlar window 7 ye upgrade eden oldu mu? deneyimelrinizi paylaşırmısınız, dikkat edilmesi gerekn hususlar varsa lütfen belirtiniz.
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: grcim

arkadaşlar window 7 ye upgrade eden oldu mu? deneyimelrinizi paylaşırmısınız, dikkat edilmesi gerekn hususlar varsa lütfen belirtiniz.
    teşekkürler

Evet ben windows 7 kullanıyorum. upgrade etmedim direk yükledim vistayı kaldırıp. sadece touchpadle ilgili bi sorun yaşadım bios update ile çözdüm onu da.

Benim bir sorum olacak. Laptopu vga ile lcd tvye bağladığımda maximum kaç hertz olarak kullanabilirim(tv 100 hertz). ve çözünürlük maximum kaç olabilir. LCD TV: Samsung 40B620 FULL HD 1080P
  • tam 2 yıl önce 2 adet A300 15A modelini almıştım. 2 gün önce 1 tanesinin (teyze oğlunun) adaptörü arızalandı garantinin bitmesine 1 gün kala servise adaptörü annem götürdü işten dolayısı ile biz gidemedik. Ona dedikleri adaptör üzerindeki cırt cırtlı bantın çıkarıldığı ve şebeke kablosu üzerindeki soyulmalar yüzünden kullanıcı hatasına giydirmişler. 1 adaptör 100 lira verilip değişildi. Bugün eve geldiğimde ise benim kendi cihazımında adaptörünün arızalandığı nasıl oluyorsa 2-3 gün ara ile 2 adaptörde bozuldu, evdeki şebeke voltajı v.s. değil olay çünkü cihazlar farklı evlerde kullanılıyor bilgi amaçlı.

Toshibanın bu ürünü aldığıma çok pişmanım zaten daha öncede servislik olaylarım olmuştu burda görürsünüz belki.Bu ürünü kullanan arkadaşların bilgisine....
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.