Şimdi Ara

Toshiba A300-15A (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
0
Favori
40.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • recovery dvd bulabilirmisin bilmiyorum. a300-15a kullanan başka bir arkadaşından edinmeni tavsiye ederim bulmazsan toshibanın sıtesınden yenı driverlarını ındırmende yarar var.
    bşaka bir recovery dvd pek fark yaratmaz heralde çünkü vistada mevcut vista keyini değiştirme imkanı sunuyor bizlere.
  • A300 Kulanan başka arkdışm olsa direkt gidip alcam zaten ama yok:(.....
    bir de Ben laptopumu 3 Gb ram e yükselttim ama Bilgisayar 2-3 saat çalıştıktan sonra kendiliğinden Restart oluyor mavi ekran hatası verip tahminim RAM hatası ama düzeltmek için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum..
    Yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lvd.disappear

3 saat yazması aldatıcı oluyor bence. internet kullanırsan sadece 2 saat civarı falan gidiyor bende. Hherhangibir işlem yaptğında mesela bi müzik aç o 3 saatlik pil ömrü hemen düşecektir.Önemli olan açtığın uygulamalar.

3 saat için pil tasarrufu, arka planda çalışan birçok gereksiz pronun kapatılmış olması gerekiyor sanırım.

aslinda onemsiz benim için 3 saatten az gitmesi cunku surekli fise takili kullaniyorum, onun dişindada cok fazla lazim olmuyor zaten, hem olsada hemen heryerde bir piriz bulunuyo artik :) yalniz sarj aletini taşimak işkence ona çözüm bulmak lazim.
  • pilde kullanma süresini arttırmak için neler yapabiliriz ?
    bunun için uygun pil mevcut mu ? deneyen var mı acaba?
  • Arkadaşlar bir tanıdığımda A300-15A var. Recovery bölümünden nasıl vista kurulacak.
  • arkadaşlar bi sorum olucak bilgisayarın güç seçeneklerini kurcalarken şöyle bi yer buldum ve burdaki işlemci durumu "takılı" seçeneğinde maximum %50 performansa ayarlanmış...bunu fiş takılı olduğunda %100 le kullanmamın bi sakıncası olurmu???ayrıca bu ayar bilgisayarın performasını etkliyebilicek bi ayarmı??

Toshiba A300-15A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray_ -- 13 Ekim 2008; 4:15:39 >
  • Burasıda unutulmuş gibi, içerde işe yarar bilgilerde var...
  • üzerindeki etkiketleri sökünce daha şık duruyo alet :)
  • resim yayınlıyabilirmisin bakalım bizde
  • arkadaşlar toshibanın sitesindenhttp://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp driver seçerken short model no kısmını ne seçiyoruz? diğerleri tamam a300 15a seçiyorsun fakat burada tıkandım, kutusunda yazıyordu ama şimdi kutu yanımda değil biri söyleyebilir mi acaba?
  • PSAJ4E bendeki sanırım hepsi aynıdır olmazsa makinanın altındaki etikettte model no yazıyor ordan bulursun.
  • arkadaslar ben de bu A300 15A almaya karar verdim de nerden alsam??
    en ucuzu istanbul bilisim'de ama garanti sorunu var diye okudum..diger yerlerle fiyat farkı en az 300ytl..
  • Garanti sorununu, sorun yaşadiginda servisi kullanarak aşabilirsin.300 ytl de cebinde kalir, hem servisi kullanmak daha mantikli geliyor bana.
  • Ben bizzat gidip pcdepo dan aldım. Ölü piksel gibi sorunlarına açıp bakarsın.
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=30.001.1379.0226
    Şu an 2.132,94 YTL.
    Fiyatlar kur yüzünden yüksek ama inermi diyede beklemek mantıklımı bilemem...
  • arkadaşlar yorumlarınız için herkese teşekkür ederim. bende bir 15a kullanıcısıyım ve benim klavyeyle ilgili bi sorunum var. klavyede z ve u tuşlarını hızlı bi şekilde yazarken karıştığını ve imlecin geri geldiğini farkettim, aynı zamanda q ve 1 tuşuna basınca word veya msn de konuşma ekranında windows uyarı sesi geliyor... bşrde fn tuşu na basınca z harfi çıkıyor karıştı sanırım bayaa bişiyler... sorun nedir bulamadım, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim yurtdışında olduğum için servisede götüremiyorum şuan makinayı.. bu arada xp kurdum bilgisayara ve satayı tanıyomu bilemiyorum scsi denetleyicileri diye bir şey tanınmadı diyor aygıt yöneticisinde.. herkese teşekkürler arkadaşlar yardımcı olmanız bekliyorum...
  • a300 lerin tasarımı hep aynı mı arkadaslar? yani a300-15a nın da klavyesi parlak mı?
    teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leite

a300 lerin tasarımı hep aynı mı arkadaslar? yani a300-15a nın da klavyesi parlak mı?
    teşekkürler

evet klavyesi parlak. ama süper kullanışlı bir klavye. eski laptobum için harici klavye almıştım bunda hiç gerek kalmadı.
  • arkadaşlar a300 lerin 2. el fiyatları ort. ne kadar?
  • Merhaba arkadaşlar bende de bu bilgisayarın 15B modelinden var. Bir kaç sorum olacaktı size...

1) Bilgisayarın ekranını sonuna kadar açtığım zaman klavyenin bulunduğu kısmın sağ ön kısmı hafiften(1-2 milimetre) havaya kalkıyor. Ama kapalıyken pek bi fark yok, varsada belki çok az bişey yani gözle görülmeyecek kadar. Benim düşünceme göre kasa kısmının sağ tarafının sol tarafa oranla daha hafif ve daha esnek olması buna neden oluyor. Sizde böyle bişey var mı merak ettim??? Bi düz ortamda deneyip cevap yazarsanız sevinirim... Eğer varsa bu ileride yazı yazarken oluşan sarsıntılardan dolayı harddiskin zedelenmesine veya kasada herhangi bir çatlamaya neden olabilir mi?

2) Son 5 dk kala şarjın bitmesinden sonra şarj aletinin takılmasına rağmen ekranın görüntüsünün geriye gelmesi için bilgisayarı kapatmak zorunda kalma olayı bende de var. Bu bir sorun mudur değil midir bilemiyorum!!!

3) Bazen bilgisayarı kullanırken herhangi bir hata ile karşılaşmamama rağmen bilgisayarı kapatırken "explorer.exe - Uygulama Hatası 0x002d0867 adresindeki yönerge, 0x0000005b bellek adresine başvurdu. Bellek written olamadı. Programı sonlandırmak için Tamam'a basın..." gibilerinden hatalar çıktığı oldu. Bunun sebebi nedir?

• evet aynı sorunlar bizde de oluyor
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.