Şimdi Ara

Toshiba A300-15A (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
0
Favori
40.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: comachi

tşkler bi sorun çıkmaz umarım kullandıkça,şans işi biraz elektonik eşyaların problemsiz çıkmaları neyse sigorta derken registration mı kastettin acaba

arabana yaptığıyın kasko gibi. sigorta şirketlerinin hepsi yapar herhalde. aldığın yerede sorabilirsin. ablam HD sigortada çalıştığı için ben ordan yaptırdım. bu arada önceki laptop umu şantiyede çaldırmıştım.
  • **************************************** YUKARDA BULUNAN DOKUNMATİK TUŞLAR HAKKINDA ****************************************

Dokunmatik tuşların en solda olanı ışıklarını yakıp kapatmaya yarıyor ok.fakat bu tuş bir ara sesi kapatmama yaradı.şuandada oyundayken bastığım zaman alt tap gibi bişi yapıyor ( bu arada media player arkada açık )

bu konu hakkında bilgisi olan varmı.ses açıp kapatma özelliğini nasıl kullanıyor yada bu olay neye göre değişiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyto -- 25 Eylül 2008; 20:01:29 >
  • Tüm A300 Kullanıcılarını Bu Topic' e Bekliyoruz..
    http://forum.donanimhaber.com/m_26736691/mpage_1/key_//tm.htm#26736691
  • arkadaşlar zırt pırt çevirmeli bağlantı penceresi açılıyor. uyuz oldum. Bi ona çare bulamadım.

bi fikri olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: heyto

**************************************** YUKARDA BULUNAN DOKUNMATİK TUŞLAR HAKKINDA ****************************************

Dokunmatik tuşların en solda olanı ışıklarını yakıp kapatmaya yarıyor ok.fakat bu tuş bir ara sesi kapatmama yaradı.şuandada oyundayken bastığım zaman alt tap gibi bişi yapıyor ( bu arada media player arkada açık )

bu konu hakkında bilgisi olan varmı.ses açıp kapatma özelliğini nasıl kullanıyor yada bu olay neye göre değişiyor ?

• arkadaşlar bende yeni aldım bu ürünü şimdilik memnunum
    fiyat merak eden arkadaşlar için söylüyorum gold bilgisayar da bonus card la indirim yapılıo ve 1650 ytl ye gelio fiyat.fakat kapmanyanın bugn son günüymüş.sigorta ücreti buna dahil değil tabiki
    yalnız bi sorum olucak touchpad in hemen altında ses açma kapama kısmı birz ilginç geldi bana sürekli dönen bişey.ne sonu var ne başı. sizde de öylemi acaba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: eray_

arkadaşlar bende yeni aldım bu ürünü şimdilik memnunum
    fiyat merak eden arkadaşlar için söylüyorum **** da bonus card la indirim yapılıo ve 1650 ytl ye gelio fiyat.fakat kapmanyanın bugn son günüymüş.sigorta ücreti buna dahil değil tabiki
    yalnız bi sorum olucak touchpad in hemen altında ses açma kapama kısmı birz ilginç geldi bana sürekli dönen bişey.ne sonu var ne başı. sizde de öylemi acaba??

evet sürekli dönüyo ama işe yarıyo
  • @heyto
    Dokunmatik tuşlar ile ilgili sorununu bi kaç sayfa önce bulabilirsin onun hakkında bilgi verilmişti burda.

@pcqo
    sorununu tam olarak anlıyamadım kendi kedine açılıyor derken ?

@eray

hayırlı olsun ses düğmesi dediğin gibi bir sonu yok çevir çevirebildiğin kadar hepsinde aynı şekilde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: lvd.disappear

@heyto
    Dokunmatik tuşlar ile ilgili sorununu bi kaç sayfa önce bulabilirsin onun hakkında bilgi verilmişti burda.

baktım bilgilere fakat benim sorumla alakalı bi açıklama yok.yani hem ses kapatmaya hemde ışıkları kapatmaya yarıyor bu en baştaki dokunmatik tuş.ama nası
  • başlatta Hw setup yaz orda o dokunmatik tuşu ses içinmi yoksa ışığı açıp kapatman içinmi kullanmak istediğini gösteren bi menü var ordan ayarlıyabilirsin.
  • arkadaşlar batarya ikazını yapabilen var mı bittiğini anlayamıyorum
  • maalesef batarya için yapılacak bişi yok :(

arada gözle kontrol istiyor
  • quote:

başlatta Hw setup yaz orda o dokunmatik tuşu ses içinmi yoksa ışığı açıp kapatman içinmi kullanmak istediğini gösteren bi menü var ordan ayarlıyabilirsin.

dediğin gibi birşey varsa süper ama birebir yazdım sölediğin gibi windows böle birşey bulamıyor die bi uyarı çıkıyor
  • yaa hocam nette gezerken birden çevirmeli bağlantı penceresi açılıyor. Kapatıyorum bikaç dk geçmeden gene geliyo.bişe anlamadım gitti :S

quote:

@pcqo

• slm arkadaşlar..
    A300-15a ve dell stdio 1535 t9300 arasında sıkıştım kaldım..Oyun acısından Toshiba kullananlar memnunlarmı .. Hangi derece oynlarda rahat oynayabiliyoruz. Bu pes falan gibi futbol oyunları ve ilerlemeli savas oyunlarındaki performansları nasıl..Tercihim hangisinden yana olsa kazanırım tavsiyeniz için sağolun..
  • bunun ekran kartını overclock yapan varmı HD 3650M i yani ati tool felan kullanarak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: heyto

dediğin gibi birşey varsa süper ama birebir yazdım sölediğin gibi windows böle birşey bulamıyor die bi uyarı çıkıyor

SAdece Hw yaz çıkar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcqo

yaa hocam nette gezerken birden çevirmeli bağlantı penceresi açılıyor. Kapatıyorum bikaç dk geçmeden gene geliyo.bişe anlamadım gitti :S

SAnırım bu konuda yardımcı olamıcam, siz kablo ile bağlanıyor olmalısınız nete, ben wireles ile, pek bi bilgim yok o konuda ama saçma olmalı o şekilde karşına pencere açması...

Bilgisi olan varsa yardım edecektir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcqo

yaa hocam nette gezerken birden çevirmeli bağlantı penceresi açılıyor. Kapatıyorum bikaç dk geçmeden gene geliyo.bişe anlamadım gitti :S

quote:

@pcqo

Belki şundan olabilir.
    explorer kullanıyosan. Araçlardaki internet seçeneklerinden bağlantıya gir. O sayfada kurulu bağlantı varsa kaldır hepsini. bide hemen onun altında asla çevirmeli ağa bağlanma gibi bişiy yazması lazım.
  • mrb arkadaşlar bu a300 15a modelindeki wireless 3 antenli model mi? cvp verir seniz sevinirim...acilll
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.