Şimdi Ara

Toshiba A300-15A (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
0
Favori
40.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ark lar tüm yorumları okudum ama kimse doğru düzgün test yayınlamamış ya da normal kullanım ve oyun sırasındaki sıcaklıklarını yazmamış.
    rica etsem coretemp yada everest gibi programlarla normal kullanımda sıcaklığın hangi seyirde olduğunu oyun oynarken kaçlara çıktığını yazsanız biraz daha detaylı bilgi verseniz sevinirim...
  • ben de dün toshibashoptan 1.785-ytl ye aldım biliyorum gold gibi yerler de ucuz ama internetten alınca 1600 mağazadan 1900 olması kredi katı kopyalama ve ölü pixel gibi durumlarda arkasında durmama gibi nedenlere yol acıyor adamlarla tartıstık zaten bu konuda ve garantisine kim bakacak bu cok önemli ben kıydın 15 ytl ye daha gittim yerinden aldım.
    makineyi 1 aydır arastırdım inceledim güzel gibi bakalımm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: swezy

ben de dün toshibashoptan 1.785-ytl ye aldım biliyorum gold gibi yerler de ucuz ama internetten alınca 1600 mağazadan 1900 olması kredi katı kopyalama ve ölü pixel gibi durumlarda arkasında durmama gibi nedenlere yol acıyor adamlarla tartıstık zaten bu konuda ve garantisine kim bakacak bu cok önemli ben kıydın 15 ytl ye daha gittim yerinden aldım.
    makineyi 1 aydır arastırdım inceledim güzel gibi bakalımm...

peki ölü pixel durumunda buna garanti bakmıyor mu?goldda böyle malları kapıda kontrol edin ambalajı yırtık gibi olan konularda geri yollayın die yazılar war ama..Sence internetten almak riskli mi olur??ben ambalajı yırtık veya makinada çizik olmadıgı sürece almayı düşünüyordum..
  • eet gerçektende bu ölü piksel durumunda ne yapmamı gerekiyor ?
  • Onboard Ekran kartlı olan model istiyorsan eğer en yakın model TOSHIBA A300-149 modeli.. 1350 ytl gibi bir fiyatı var.

quote:

Orjinalden alıntı: ßlack_IC£

quote:

Orjinalden alıntı: p@l@

arkadaşlar bu modelin ekran kartı olmayan(on-board),ve diğer özellikleri aynı olan modeli var mı acaba??

bu modelin ekran kartı zaten onboard değil ki 512mb belli var ekran kartının senın gördüğün o onboard olayı 512mb üzerindeki şey için geçerli ama onun ıcın 3gb ram ile 1024 4gb ram ile 2048 e cıkıyordu sanırsam. fabrika cıkısı gelen halde onboard fılan yok anlıyacagın..
  • YAW ARKADAŞLAR KLAVYENİN IŞIKLARI YOKMU :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyto -- 15 Ağustos 2008; 18:55:33 >
  • ?????????????
  • ben bu ürünü goldun sitesinden bonusa 10 taksit 1600 ytlye sipariş edebilirmiyim???

ayrıyeten oyunlardaki sıcaklık değerlerini yazabilrmisiniz ve ayrıca bu bahsi geçen fan sesi normal kullanımdada kendini hissettirecek kadar ses yapıyor mu?

şu klavyenin ışıklı konusuna bende takıldım ışıklı mı gerçekten???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi_rocker -- 17 Ağustos 2008; 3:26:20 >
  • arkadaşlar ben yeni üyeyim ve dün sabah mecidiyeköy adk bilgisayardan toshiba a300 15a modelini almış bulunmaktayım ve muhteşem bişi,tavsiye ederi o kadar mükemmelki insan dokunmaya kıyamıyo özellikleri ve sistem de cabası zaten.hepinize tavsiye ederim
  • klavye cidden ışıklı :))) ayrıca gold da bende ucuza buldum ancak ölü pixel garantisi var mı onu bilmiyorum,ve seal ı açık kutular getiriyolarmış tam emin değilim
  • klavye falan ışıklı değil nereden çıkarıyorsunuz?
  • " perseverance " salladınmı yoksa ışık olayı varmı
  • Arkadaslar eksende kampanya yapmiş 1600ytl toshiba kablosuz maus hediyesi ile, kaçmaz bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxi_rocker

ben bu ürünü goldun sitesinden bonusa 10 taksit 1600 ytlye sipariş edebilirmiyim???

ayrıyeten oyunlardaki sıcaklık değerlerini yazabilrmisiniz ve ayrıca bu bahsi geçen fan sesi normal kullanımdada kendini hissettirecek kadar ses yapıyor mu?

şu klavyenin ışıklı konusuna bende takıldım ışıklı mı gerçekten???

arkadaşlar cevap verin lütfen sorularıma yau, h,çm, a300 kullanıcısı yok forumda???
  • sadece nette takılarak mp3 msn vs. ve istanbulda sıcakların etksiyle şu an notebook sıcaklıgı 47-57 arası geziniyor CPU su (oda sıcaklığı 30-33) normalde bu cpu değeri 35-40 arası bır degerde. bu sıcaklık değerleri sıcak havaların etkisi cok buyuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlack_IC£ -- 17 Ağustos 2008; 16:51:16 >
  • quote:

sadece nette takılarak mp3 msn vs. ve istanbulda sıcakların etksiyle şu an notebook sıcaklıgı 47-52 arası geziniyor CPU su (oda sıcaklığı 30-33) normalde bu cpu değeri 35-40 arası bır degerde. bu sıcaklık değerleri sıcak havaların etkisi cok buyuk. sıcaklıkları gece oyun ve normal yük altında farklı zamanlarda öçülüp sizinle payalaşayım biraz zaman gerektircek ama..

sağol dostum bide şu klavye olayına açıklık getirirsen sevinirim. ve fan sesi durumuna tabi????
  • klavyenin ışığımı var muhaha :D kim uyduysa iyi uydurmuş sadece media tuşları, sol alttaki satellite yazısı ve touch pad in üzerinde beyaz bir çizgi var akadar ışık mışık yandığı yok yani bunları saymazsak. fan sesimi eğer gündüz oynarsan fan sesi man sesi duymuyorsun ama gece geç saatler 5-6 yada sabah erken saatler 6-7 gibi film izlerken fan sesinin benı biraz rahatsız ettiğini söyleyebilirim normal zamanlarda duymuyorsun. sadece oda cok sessiz olunca duyuyorsun. oda sessiz olunca insan kendı nefes alıp verdıgını de duyuyor oda bunun gıbı bısı
  • quote:

klavyenin ışığımı var muhaha :D kim uyduysa iyi uydurmuş sadece media tuşları, sol alttaki satellite yazısı ve touch pad in üzerinde beyaz bir çizgi var akadar ışık mışık yandığı yok yani bunları saymazsak. fan sesimi eğer gündüz oynarsan fan sesi man sesi duymuyorsun ama gece geç saatler 5-6 yada sabah erken saatler 6-7 gibi film izlerken fan sesinin benı biraz rahatsız ettiğini söyleyebilirim normal zamanlarda duymuyorsun. sadece oda cok sessiz olunca duyuyorsun. oda sessiz olunca insan kendı nefes alıp verdıgını de duyuyor oda bunun gıbı bısı

anladım dostum walla bilmiyorum benimde inanasım gelmedi ama konuşuılunca bi sorayım dedim klavye ışıklı filan :D:D artık yakından bende aranıza katılacam gibi duruyor oza man daha detaylı konuşuruz.oyun filan oynadın mı oeki dostum mesala Assassin's Creed ve cod4 performansı nasıldır acaba laptopun???

• performans ı bilemem de takılmadan cod4 oyabılıyorum gerisi yalan yani (: ben takılır fılan dıyordumda maşallah taş gibi alet çatır çatır çalıştıyor her oyunu
  • iyi bakalım o zaman iş görcek gibi ekran kartı ayrıca 55nm olduğundan daha az ısınır inşallah, artık alınca bende yorumalrımı yazarım sağol dostum yardımların için.konu azda olsa canlandı walla
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.