Şimdi Ara

Toshiba A300-15A (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
0
Favori
40.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayıtlı olsun bende aldım çok memnunum.

spilos.net
  • hocam bu aleti yüklediğim şeylerin kasmaması lazım.ki daha makinada office bile yüklü deil.ki bunun yanında daha yüklemem gerekenler var.bi format daha atıcam bu gidişle.
  • evet office yüklü deil ne yazıkki, istersen bide arka planda çalışan programlarını kontrol et yada başlangıçta çalışmalarını engelle bide o şekilde dene formatlamadan önce.
  • startuplar zaten kapalı.yani şuan kaç saat pc açık.oyundan çıktım.hala işlem yapıyor.can sıkmaya başladı bu iş
  • "TASK MANAGER" IN "SERVİSE" BÖLÜMDE YAKŞALIK 80 TANE "RUNNİNG" İŞLEMİ VAR .BUNUN HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI ?
  • 12 tane seçilebilen. sol altta yazan 54 sanısram kapatman gerekenler var daha galiba. bende cogu kapalı oldugu halde 54 yazıyor.
  • arkadaşlar 2 gb ram ve bluetooth mouse ile birlikte siparişi geçildi bugün bu laptopun.birde arşivlerim için harici 2.5luk 320 gb harddiskte alacam notebook ile birlikte.çanta birlikte verilir diye sipariş etmedim eğer verilmezse o zaman bide çanta alırım. içindeki ram 2*1 olduğu için sadece 2 gb geçtim siparişi, yanılmıyorum heralde??? ayrıca benim merak ettiğim bir konuda laptop içinden vista driverlarının çıkıp çıkmadığı, recovery ile birlikte yüklenen gereksiz yazılımlar yüznden ben kendim format atmak istediğimde tanıtmak için???
  • TASK MANAGERDA NELERİ KAPATMAMIZ LAZIM BİLGİ VEREBİLECEK OLAN VARMI ?
  • HADİ HAYIRLI OLSUN SAAT TE GERİ KALMIŞ bunler iyiye işaret deilllllllllll .
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxi_rocker

arkadaşlar 2 gb ram ve bluetooth mouse ile birlikte siparişi geçildi bugün bu laptopun.birde arşivlerim için harici 2.5luk 320 gb harddiskte alacam notebook ile birlikte.çanta birlikte verilir diye sipariş etmedim eğer verilmezse o zaman bide çanta alırım. içindeki ram 2*1 olduğu için sadece 2 gb geçtim siparişi, yanılmıyorum heralde??? ayrıca benim merak ettiğim bir konuda laptop içinden vista driverlarının çıkıp çıkmadığı, recovery ile birlikte yüklenen gereksiz yazılımlar yüznden ben kendim format atmak istediğimde tanıtmak için???

ram 2x1 gb değil mi?
    içinden vista driver cdsi çıkıyor mu?
  • Toshibada wirless için başka bir program kulanan varmı ? ben hiç verim alamadım
  • quote:

quote:

arkadaşlar 2 gb ram ve bluetooth mouse ile birlikte siparişi geçildi bugün bu laptopun.birde arşivlerim için harici 2.5luk 320 gb harddiskte alacam notebook ile birlikte.çanta birlikte verilir diye sipariş etmedim eğer verilmezse o zaman bide çanta alırım. içindeki ram 2*1 olduğu için sadece 2 gb geçtim siparişi, yanılmıyorum heralde??? ayrıca benim merak ettiğim bir konuda laptop içinden vista driverlarının çıkıp çıkmadığı, recovery ile birlikte yüklenen gereksiz yazılımlar yüznden ben kendim format atmak istediğimde tanıtmak için???

ram 2x1 gb değil mi?

ya hiçmi cevap verebilecek bir kullanıcı yok???

• quote:

quote:

ram 2x1 gb değil mi?

bu soruların ikisininde yanıtları verildi.

• bu makinada ya da a30015b de crysis cod4 gibi oyunları denemiş olan arkadaşlar var mı? hangi ayarda sorunsuz oynanabiliyor?
  • --Arızalı Ürün Psikopat Etmesin---
    Selam,
    daha önce arızalı ürün sorunumu sizlerle detaylı paylaşmıştım hatırlarsınız, kanuni haklarımı detaylı öğrendim kaymakamlıktaki tüketici hakem heyetinden, markanın Türkiye distribütöründen de onların onayıyla ilgim olmadığını verdiklerim(arıza raporu,full kutu ürün) karşılığında işlemimin anında yapılması gerektiğini teyit ettirdim gittim mağazaya amerikan filmlerinde tutuklama yapan polislerin suçluya haklarını okuması gibi ben de bir bir tüm detayıyla anlattım kilit nokta dedim ki para iadesi istiyorum kafamı bozmayın hakem heyetinden bir yazı çıkartırım ondan sonra siz uğraşırsınız mahkemeyle. Biz bi merkezle görüşelim falan dediler biraz mırın kırın ürününüzü aynısıyla değiştirelim dediler ve oldu. Olan da benim 1 haftalık iş kaybıma oldu. Ben ordaki görevlileri suçlamıyorum hepsi karbon kağıda konulmuş gibi aynı şeyi söylüyor demekki 3 kuruş inanın fazla değil kar edecem diyen bu şirket(şu adı parlaklığı çağrıştıran) ve bunlar gibilerin şirket zihniyeti bozuk. Zamanım olsaydı, acelem olmasaydı verirdim mahkemeye hem paramı alır hem diğer masrafları bunlara ödetir hem de gider makinayı daha da ucuza alırdım. Kanuni haklarımızın iyice ardına düşmek lazım arkadaşlar yoksa herkes bi yol tutturmuş gidiyor, herkese kolay gelsin.

• laptop elimde arkadaşlar, daha önce vista kullanmamamdan mıdır nedir bilmiyorum ama bir türlü ısınamamıştım vistaya xp düşünüyordum ama xpde çalışan fn tuşu için bi dirver bulamayınca artık vistaya merhaba diyeceğim mecbur olarak artık temiz bi vista kuracam, şu an için 32 bit belki ama ilerde belki 64 bitte denerim. şu webcamin çok karanlık olması ve wireless sorunlarım dışında başka sorunum yok.wireless büyük ihtimal vistayla alakalı ama çözemedim.bağlanıyorum fakat yinede nete giremiyorum??? sizdede varmı böyle bir sorun arkadaşlar?

@rebah_minanod
    dostum seninde sorununu halletmene sevindim, tekrardan hayırlı olsun diliyorum sana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi_rocker -- 26 Ağustos 2008; 7:00:59 >
  • Millet şu wireless hakkında detaylı açıklama yapacak olan yokmu bekliyoruz ya :D
  • walla wireless ile 4 mbit nete bağlanıyorum ama o hızı alamıyorum nedense, wireless konusunda ii performans göstermesi lazım ama sebebini çözemedim bi türlü?alıcıyla masaüsttü bilgisayarımdan bağlanıyorum aynı 4 mbit wireless ve tam performans alıyorum, onda xp kurulu? acaba bu nedendir bi yardımcı olabilecek varmı lütfen???? kimse uğramıyor başlığa bu aralar????
  • valla benim wireles ile herhangibir sorunum olmadı şimdiye kadar. farklı bi program da kullanmıyorum bağlantı için.

maxi hayırlı olsun sende katıldın aramızda :) evet kamera ışık istiyor ışıklı ortamda daha güzel verim alabiliyorsun.
  • evet katıldım walla şu an içinde memnunum, uzun sürede memnun kalırım inşallah.bu arada birde sorum olacak

arkadaşlar ben bilgisayara yeniden temiz bi vista kurdum, driverları hallettim ve toshibanın hoşuma giden bi kaç programınıda kurdum.ama yeniden vista kurmama rağmen c'de bazı klasörler gördüm silecektim ama belki yanlış bi şey yaparım diye ilkönce bi sorayım dedim.resim aşağıda acaba bi zararı varmıdır işaretli klasörleri silsem???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi_rocker -- 27 Ağustos 2008; 5:04:05 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.