Şimdi Ara

Toshiba A300 20F yedek alma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toshiba A300 20F aldım arkadaşlar. çok güzel bir alet içinde vista home premium var ofice 2007 deneme var. ben bazı değişikler yaptım ve yedeğini almak istedim. Tabii kendi yedeği var , recovery cdsinide oluşturdum , ancak bu recovery ile herşey laptop un bana geldiği haline geri dönüyor.
    ben kendi yaptığım değişiklerinde masaüstünde yaptığım gibi yedeğini almaya çalıştım. ama olmadı.

Bootable cd ile ne acronis ne de ghost çalıştı.
    acronis image server 9.1 biri vistaya kurdum vista açıkken yedeğini başarılı bir şekilde aldım ama bu yedeği bootable cd ile yüklemeye kalktığımda bana harddisk in görünmediğini söyleyen bir uyarı çıkıyor. vista açıkken recovery yapmaya çalıştım error verdi ve iptal etti işlemi.

ne ghost çalışıyor ne de acronis. bana başka bir yedek alma programı önerebilirsiniz ya da bu sorunu nasıl aşacağımı anlatabilirsiniz.
    acronisde bootable cd taktığımda hata şunu diyor:
    Acronis loader fatal error:Boot drive (partition) not found

format atsam bu sorun gider mi? Ancak format atarsam elimdeki lisanslı vista home premium dan olmuş olacağım, bunu da istemiyorum.
    şimdiden teşekkürler.

• Herhalde bu sorunla ilk ben karşılaştım :(
  • hdd özelliği raid olmasından kaynaklanıyor. bıos ayarlarına girip gerekli ayarı yaptığınızda sorun düzelecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.