Şimdi Ara

Toshiba Satellite L800 marka laptop kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Pc im bazen cidden özelliklerine bakılırsa çok kasıyor. Alalı daha 1 yıl oldu. Ama aldıktan birkaç ay sonra başladı tabi bu sorun, aldıktan sonra birkaç ay içinde aldığım mağazaya yolladım format atmışlar. Ama bir zaman sonra yine kasmalar devam etti. Bi ara düzelmişti ve yine başladı. Neyden kaynaklanıyor bulamıyorum tam. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım :) PC özelliklerini de attım buyrun bi değerlendirmede bulunabilirsiniz :)
     Toshiba Satellite L800 marka laptop kasma sorunu

• Beyler yardımcı olabilecek biri yok mu ?
  • Hatiyako1 kullanıcısına yanıt
    Ani kasmalar bende de mevcuttu. Pc Healt Monitör bunun sebebi diye düşünüyorum anlık kasma yapıyor SSD/HDD koruyucu ek sürücüleri var bunlardan biride olabilir HDD fazla yüklenme var belli ki. Sorunu işlemci ve ram da arama HDD kullanımın da sorun Ha birde oyunları Eco modu kapatıp oyna o zaman kasma yapmaz. Soğutucu olmaması da buna sebep olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 3 Aralık 2014; 2:12:39 >
  • 700 GB lık HDD var ama sadece 100-150 GB ını kullanıyorum :) Ama yine de kasması çok saçma geliyor :)
  • Soğutucu kullanmıyorum belki o etkiliyordur. Bi soğutucu almak şart oldu :) Teşekkür ettim eyvallah kardeşim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.