Şimdi Ara

Toshiba Satellite L850 1R5 Ekran kartı Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim yaşadığım probleme gelecek olursak, ben yaklaşık 5 yıldır toshiba satellite L850-1R5 laptop kullanıyorum ekran kartı Amd Radeon HD 7670M 2 Gb paylaşımsız. 1 hafta önce oyun esnasında takılma oldu. takılma son 0.5 sn nin ses ve görüntü olarak sürekli tekrarından oluşuyor ve görev yöneticisini açıp kaoyunu kapattığımda masaüstüne geçebiliyorum ve bilgisayarı oyun açmadan (Browser üzerinden) dizi veya ilm izleyebiliyorum. ancak bilgisayarda herhangi bir oyun oynamak söz konusu bile değil oynamayı denediğim oyunlar Cs go ve Dota 2 ancak cs de donuyor, dota 2 de ise ekran tamamen kararıyor ancak karakteri hareket ettirebiliyor ve yetenekleri kullanabiliyorum ancak dediğim gibi ekran simsiyah. bilgisayara ekran kartı driverini tekrar kurmayı denedim ancak sorun çözülmedi. Dosyalarım kalacak şekilde format attım ve driveri tekrar yükledim sorun hala devam ediyor. işin daha tuhaf karşıladığım yani ise oyunda ilk 5 dakika gibi bir süre içerisinde herhangi bir problem yaşamıyorum yani 5. dk dan sonra Cs de donma Dota 2 de ise ekran kararması yaşıyorum Görev yöneticisini açmadan da kapatamıyorum oyunları. ancak son 3 gündür falan uğraştığımda ekranda yırtılma gibi bozulmalar oluyor sağ tuş yenile dediğim zamansa geçiyor. merak ettiğim asıl nokta bu problemin neye bağlı olduğunu öğrenmek ve mümkünse bu problemi ortadan kaldırmak. Yeni bilgisayar alamıyorum, maddi sebeplerden dolayı "git yeni bilgisayar al kurtul" diye direk cevap vermeyin diye dipnot olarak yazıyorum :) Şimdiden teşekkürler. iyi günler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.