Şimdi Ara

toshiba veya bigboy arası bir seçim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • toshiba u3'ü meşhur u3 özelliği için düşünüyorum ama iptal edersek sonra tekrar geri getirebiliyormuyuz u3 özelliğini ve nasıl bilmiyorum.
    bigboy'u çok hızlı oldğunu söyleyen yazılardan etkilenerek düşünmeye başladım ama dağıtıcı firması nasıldır bilinen bir bir marka değil gibi geldi bana bu bigboy, ayrıca gerçekten hızlı mı ve veya başka problemleri var mı bunları da bilemiyorum. update, bilgisayarda tanıma ve diğer başka konularda ne gibi iyi ve kötü yanları var bu iki markanın acaba?

şu linklerde çeşitli özellikler var

big boy 2gb

big boy 4gb

kingston 2 gb

bigboylar iyi görünüyor acaba sağlamlarmı, kingstonların sağlam dayanıklı olduğunu söylüyor kullanan bazı arkadaşlar. ayrıca bu okuma ve yazma hızlarına takıldım. kingstonun okuması bigboydan çok düşük ama yazma hızları yakın. bu tama olarak pratikte ne anlama geliyor. yazma hızı anladığım kadarıyla, pcye veya belleğe dosya transfer hızı, okuma ise bellekten dosya okuma hızı, bu verilen değerle nasıl yorumlanabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitaras -- 5 Haziran 2007; 23:55:33 >

• Ben Bigboy 1Gb kullanıyorum...Yazma hızı 19Mb/sn ye yaklaşıyor...Aşağıdaki linktende kullanıcıların yorumlarına ve testlerine ulaşabilirsin...Ama dikkat et her bigboy modeli hızlı değildir...

http://forum.donanimhaber.com/m_13019429/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.