Şimdi Ara

TP Link W8101G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4 yıldır kullandığım LinkSYS modemi artık bozulduğu için TPLink W8101G modemle değiştirdim.Modemden memnun değilim.Sorunlarım;

1- Eskiden salondan bile çatır çatır çekerken şu an salona gittiğimde bağlantı sağlayamıyorum.Tp Linkin çekim kuvveti daha yüksek olan bir modeli var mıdır?
    2- TP Link yerine başka bir marka ve model öneriniz varsa beklerim, maliyet 100-200 tl civarında olabilir. Önemli olan iyi bişey olması ve uzaktan da iyi çekim gücünü sağlayabilmesi.

Bir de N ya da G olması neyi değiştirir modemde?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anasarca -- 15 Kasım 2010; 22:58:13 >

• Ayrıca ev yaklaşık 120 m2 ve ben 10metre gibi bir mesafeden denediğimde çekmiyor.

Bir de evde 3 adet notebook 1 adet masaüstü var. Önemli mi bilmiyorum ama TTnet kullanıcısıyım.

Teşekkürler
  • Aynı modemden ben de kullanıyorum arayüz ayarlarına 192.168.1.1 den giriniz şifre ve kullanıcı adınızı giriniz bilmiyorsanız admin admin girin ikisi yerine ..

arayüz sekmesinden wireless sekmesini seçinsinyal gücünü güclüye getirin. Ayrıca anteni vidalı onu çok fazla sıkmamaya çalışın çok sıkınca çekmiyordu benim ki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trh -- 16 Kasım 2010; 15:34:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.