Şimdi Ara

TR çöktü mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi' anda gitti,şimdi de giriş sayfasında ID Pass giriyorum girmiyo
    Başka bu problemi paylaşan var mı?

• ya tam destan yazdım bağlantı koptu steam da gitti lol de herşey gitti valla nasıl olduysa
  • aynı sorun bende de var oturum acılıyor diyor fakat baglantı hatası veriyor giremiyorum.ttnet kullanıyorum kullanan baska bir arkadaşım da var onda sorun yok nedir bu problem abi
  • oyun ile ilgili sorun yok, ttnet sorun.
  • Uydunet kullanıyorum "Ayrıldı" olarak görünüyorum bi' de. Yenmek yenilmek sıkıntı değil zevkle oynayamıyorum şu oyunu. Bi' el atın abi. Lolde bi sıkıntı var TTNET Uydunet falan değil
  • evet girdik oyuna baktım bizim maça galibiyet 31 den 32 olmuş herhalde biz galip ilan edildik karşılaşmalara baktım terk yazıyor ya nasıl olur bizim emekler nolacak o kadar skor kastık ne itibar nede xp gelmiş hay ben böyle işin
  • oyunda hiç bi sıkıntı yok.Tamamen TTnet ile alakalı
  • işin garibi steam falanda çöktü sayfasında yabancılar falan yorum yazmış give connection falan diye herhalde yalnız değiliz
  • TTNET kullanıyorum oyundan düşmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de login olamıyordum, dns i kaldırınca düzeldi. Tesadüf mü emin değilim ama.
  • aynı sorun uydunettede oldu ya vereceğiniz hizmetinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spaz HD

Uydunet kullanıyorum "Ayrıldı" olarak görünüyorum bi' de. Yenmek yenilmek sıkıntı değil zevkle oynayamıyorum şu oyunu. Bi' el atın abi. Lolde bi sıkıntı var TTNET Uydunet falan değil

çünkü aynı altyapıyı kullanıyorlar.
  • Ttnet benimde gitti tamda baron kesip oyun bitirecegdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

oyun ile ilgili sorun yok, ttnet sorun.

bende niye düşmedide 2v3 oynadık o zaman
  • TR server çöktü mü
    mid gragas kaldı mu
    kata mejai aldı mu
    emdi yürek yırtılur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spaz HD

Uydunet kullanıyorum "Ayrıldı" olarak görünüyorum bi' de. Yenmek yenilmek sıkıntı değil zevkle oynayamıyorum şu oyunu. Bi' el atın abi. Lolde bi sıkıntı var TTNET Uydunet falan değil

bende oyundan düştüm ve bağlantı hatası verdi oyunu terk etmiş olarak gözüküyorum ama forumada bağlanamadım bir süre youtube giriyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.