Şimdi Ara

TR DİYE YURTDISI TELEFON SATMISLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu gun bır arkadasımın iphone 4 u ıcın servıse gıttıgımızde cıhazın pakıstan cıhazı oldugunu ogrendık oysakı telefonu beyazıt meydanında genpa garantılı TR cıhazı ıle almıs arkadasım ve dıkkat etmemıs su ana kadar dıkkatlı ınceledıgımızde kutunun altındakı yazılarında arapca oldugunu katalogun ıse turkce fakat fotokopı ıle cogaltılmıs oldugunu farkettık

urunu alalı yaklasık 8 9 ay olmus ne yapılabılır nereye sıkayet edılebılır? yardımcı olursanız sevınırım

• Faturası yok mu cihazın?
  • Bilinçli Tüketicimi Deniyor Buna Şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat8634

Faturası yok mu cihazın?

faturası mevcut hocam cihazın ve beta digital technologies diye bir firmadan garanti belgesi mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alitech Electronic

Bilinçli Tüketicimi Deniyor Buna Şimdi ?

insanlara bu kadar mu guvensiz olalım nerden bıleceksin hocam her gun cıhaz alıp satan kısıler degılız bırazda aceleye gelmıs.tabıı kı bakmak lazım ama ıste o an kı dıkkatsızlık mı denız artık ne denırse bende bılemyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirtyoz

darty,metro'da falanda dubai cihazları alan arkadaşlar olmuştu ki zaten bu cihazları alırken ingiltereden gelme, amerikadan gelme diye bir uygulama yok. Firma nerde cihaz bulup ithal ediyorsa satıyor. Emin olmamakla birlikte cihazda sorun yoksa değişim için olumlu bir cevap alacağınızı sanmıyorum ama bu tür alışverişte bulunmuş arkadaşlar daha net bir cevap verir tabi.

elbette ama boyle bır olay can sıkıcı durum olusturuyor hocam sonucta o kadar para verılmıs cıhaza neden pakıstan urunu alayım kı ustelık ınsanları bu sekılde kandırmanın ne anlamı var. soylense basta pakıstan cıhazı fıyatıda bu dıye tamam,ama bu denlı bı hareket ınanın ınsanın canını sıkıyorm arkadasımın gectım benım bıle moralım bozuldu ınaınn
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordnero

quote:

Orijinalden alıntı: Alitech Electronic

Bilinçli Tüketicimi Deniyor Buna Şimdi ?

insanlara bu kadar mu guvensiz olalım nerden bıleceksin hocam her gun cıhaz alıp satan kısıler degılız bırazda aceleye gelmıs.tabıı kı bakmak lazım ama ıste o an kı dıkkatsızlık mı denız artık ne denırse bende bılemyorum

Çok Can Sıkıcı İşler Tatlıya Bağlanır İnşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.