Şimdi Ara

trade hack ten nasibimizi aldık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • giden item önemli değil.. ama trade hack aktif.. sizin de bilginiz olsun diye yazıyorum...

TÜRK MİLLETİ ZEKİDİR..ASİLDİR..NAMUSLUDUR....

ah atam ah.... özetle yapana hakkım helal değildir.o kadar

• Yüksek değerde item takası yaparken dikkat etmek lazım.Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

Yüksek değerde item takası yaparken dikkat etmek lazım.Geçmiş olsun
    trade hack yoktur diyen bazı sivri zekalı üyelere bu konular kapak olsun

geçmiş olsun ,,, buying merchant buguda çıkmış 21 gb lik buying pazarlara kuran kişi çok sağlam değilse ve fiyatlar normalden fazlaysa itimat etmeyin itemi koyuyorsunuz para size gelmiyormuş bu şuan sadece 21 gb için geçerliymiş bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

trade hack yoktur diyen bazı sivri zekalı üyelere bu konular kapak olsun

geçmiş olsun ,,, buying merchant buguda çıkmış 21 gb lik buying pazarlara kuran kişi çok sağlam değilse ve fiyatlar normalden fazlaysa itimat etmeyin itemi koyuyorsunuz para size gelmiyormuş bu şuan sadece 21 gb için geçerliymiş bilginize...

Alıntıları Göster
    Tanıdık bir adamım Hr +2 sini çaldılar trade hack'den

• quote:

Orijinalden alıntı: SAS

Alıntıları Göster
    Gecmis Olsun. Ya beyler bakin size bir teklifim var. En iyisi oyunu birakin yada en azindan bir muddet birakin. Baska seylerle ugrasin bakin eminim bazi seyleri daha net gormeye baslayacaksiniz.
    Ben LOL de takiliyorum. Buyrun sizide beklerim. Yeni Hero aldim kesecek adam lazim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAS

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun.Trade Hack e inanmamak değilde nasıl oldugu sorus kafa mı daha cok karıştırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Geçmiş olsun.Trade Hack e inanmamak değilde nasıl oldugu sorus kafa mı daha cok karıştırıyor

Alıntıları Göster
    geçen bir arkadaş ilk siz basmayın tradeye diyordu ? acaba bu şekilde olunca problem kalkıyormu ortadan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erc4nk

geçen bir arkadaş ilk siz basmayın tradeye diyordu ? acaba bu şekilde olunca problem kalkıyormu ortadan ?

Alıntıları Göster
    Sen basmazsan adam itemlari geri ceksede zarar gormezsin. Ekranda itemlar kaybolunca hemen X e basarsin sende. Yine risk var ama en azindan bir kurtulma sansin var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Sen basmazsan adam itemlari geri ceksede zarar gormezsin. Ekranda itemlar kaybolunca hemen X e basarsin sende. Yine risk var ama en azindan bir kurtulma sansin var.

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun. Ardream charı yattı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***@rmour***

Geçmiş olsun. Ardream charı yattı sanırım.

Alıntıları Göster
    Trade blocklu geziyorum,hiç bir şekilde kimseyle trade yapmıyorum.Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

Trade blocklu geziyorum,hiç bir şekilde kimseyle trade yapmıyorum.Geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    Oyunda ne hackler çıktı trade hack çıkması da normal.Bi ara hatırlarsanız merchant hack çıkmıştı.Pazarda item bırakmamışlardı.Bazı sivri akıllılar yine muhalefet olmuştu.Yok artık ne merchant hacki öyle bişey olmaz diye.Şimdi de trade hack çıktı.Halen inanmayanlar var ne diyim artık :D Önce ben basim ya da o bassın falan demeyin.Hertürlü item gidebilir.Bu olay fixlenene kadar trade kullanmayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

Oyunda ne hackler çıktı trade hack çıkması da normal.Bi ara hatırlarsanız merchant hack çıkmıştı.Pazarda item bırakmamışlardı.Bazı sivri akıllılar yine muhalefet olmuştu.Yok artık ne merchant hacki öyle bişey olmaz diye.Şimdi de trade hack çıktı.Halen inanmayanlar var ne diyim artık :D Önce ben basim ya da o bassın falan demeyin.Hertürlü item gidebilir.Bu olay fixlenene kadar trade kullanmayın derim.

Alıntıları Göster
    Iron neck 30gb bende daha para birikmedi ama şimdiden nasıl alıcam trade yapmadan diye düşünmeye başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

Alıntıları Göster
    oyunun içine koxpla etmişlerdi zaten şimdi bu trade hack çıktı nerde eski ko...ARTIK BU OYUN OYNANMAZ

• quote:

Orijinalden alıntı: Taxor

oyunun içine koxpla etmişlerdi zaten şimdi bu trade hack çıktı nerde eski ko...ARTIK BU OYUN OYNANMAZ

Alıntıları Göster
    3 kez trade hack yedim.2 si orjinal hackti.

1.sindetradeleri okeyledigimizde bütün inventoryim bosaldı.sonra adam pm attı ve ;programı deniyorum,ıd pass ver itemlerini geri koyayım dedi.vermedim.relog attıgımda itemleri geri gelmisti.

2.sinde trade attı kabul ettim.itemler koyuldu ben onayladım.sonra o onayladı.itemlerim gitti itemler gelmedi.
    soyulmus oldum.

3.sünde tradeyi ben attım ilk o onayladı.yie itemlerim gitti ama itemleri gelmedi.
    soyuldum.

tradelerin önceligi yahut,baska birseyin önemi yok.

tavsiyem yapaagını alıs werisi pazar charları degilde,80+ karakterlerle yapmak.

hacki yapan charlar kronos 1 de yaptılar.anlayacagınız hack yapacaklarıı her karaker icin premium alabiliyorlar.

pre alabilirler ama 80+ kasmak islerine gelmez

RABBİM islah etsin diyorum baska birsey demiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: emanav26

3 kez trade hack yedim.2 si orjinal hackti.

1.sindetradeleri okeyledigimizde bütün inventoryim bosaldı.sonra adam pm attı ve ;programı deniyorum,ıd pass ver itemlerini geri koyayım dedi.vermedim.relog attıgımda itemleri geri gelmisti.

2.sinde trade attı kabul ettim.itemler koyuldu ben onayladım.sonra o onayladı.itemlerim gitti itemler gelmedi.
    soyulmus oldum.

3.sünde tradeyi ben attım ilk o onayladı.yie itemlerim gitti ama itemleri gelmedi.
    soyuldum.

tradelerin önceligi yahut,baska birseyin önemi yok.

tavsiyem yapaagını alıs werisi pazar charları degilde,80+ karakterlerle yapmak.

hacki yapan charlar kronos 1 de yaptılar.anlayacagınız hack yapacaklarıı her karaker icin premium alabiliyorlar.

pre alabilirler ama 80+ kasmak islerine gelmez

RABBİM islah etsin diyorum baska birsey demiyorum...

Alıntıları Göster
    char işi yatmadı.. ama shard 9 işi yatmış oldu.. shard 9 edecek itemlarım gitti.. kalanlar sağlam..
    oyunu sadece zevk için arada oynuyorum.. dolayısı ile çok koymadı..(az koydu)

neyse tecrübe yenen kazıkların bileşkesiymiş..

artık moradonda bitti.. ardreamde atarım pk mı sonra alt f4

• quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Iron neck 30gb bende daha para birikmedi ama şimdiden nasıl alıcam trade yapmadan diye düşünmeye başladım

Talha,asasa iron neck gitmez.Hele sen ardreamsın.Wp 2 veya 1 al daha iyi iş yapar.Rol leri +'la.
  • quote:

quote:

Talha,asasa iron neck gitmez.Hele sen ardreamsın.Wp 2 veya 1 al daha iyi iş yapar.Rol leri +'la.

Alıntıları Göster
    Her şeyde bir hayır varmış. Takma kafanı. Bende trade hack yüzünden yerimde sayıyorum, ticaret yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 12 Haziran 2010; 16:56:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ***@rmour***

Her şeyde bir hayır varmış. Takma kafanı. Bende trade hack yüzünden yerimde sayıyorum, ticaret yapamıyorum.

Alıntıları Göster
    Nasıl yapıldıgını buldum.Buyurun videosunu bile koymuş arsız herifler..
    Kısacası trade yaparken ok a önce sen basmayacaksın bekliyecen adam basacak basmıyorsa bilki adamda ya trade hack vardır yada o da normal biri gibi hacklenmekten korkuyordur
    Video Linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpistar -- 12 Haziran 2010; 18:15:12 >

• quote:

quote:

Base assassin kastım ardreama göre basede koxp daha az o yüzden iron neck alcam ardream charı oynamıyorum artık nadir giriyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Base assassin kastım ardreama göre basede koxp daha az o yüzden iron neck alcam ardream charı oynamıyorum artık nadir giriyorum.

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun dostum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.