Şimdi Ara

Tripod

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben foto. makinelerinin aksesuarlarının olduğu bölümü bulamadığım için buraya yazıyorum. Ben tripod alacağım. 20-40 YTL bir şey ayırabilirim. Makinem Sony Cyber-shot DSC-S750. Acaba bunlara uygun bir tripod tavsiye edebilir misiniz?

• Bulunduğun ilde mediamark varsa orayı tavsiye ederim.ben ordan almıştım.her ihtiyaca göre bişeyler var.
  • teşekkür ederim. başka tavsiyeleri de bekliyorum...
  • VATAN BİLGİSAYAR yada TEKNOSA

VATAN BİLGİSAYAR dan emin değilim ama TEKNOSA da görmüştüm tripod...
  • ben media markt tan 3 ytl ye aldım . Hama marka . çok kaliteli . tavsiye ederim . özellikle gece çekimlerinde tripod şart . masaya koyarım desen bile zeminden yüksekte olması lazım foto makinenin .
  • Arkadaş biraz daha yüksek ve kemikli bişey istiyor sanırım. Ama bende de var hamanın o tripodu cok kullanışlı yalnızca titreşimden cok etkileniyor. Ben de düşünüyorum bi tripod.
  • quote:

Orjinalden alıntı: be cool

Bulunduğun ilde mediamark varsa orayı tavsiye ederim.ben ordan almıştım.her ihtiyaca göre bişeyler var.

bende orayı tavsiye ederim..
  • link
    buradaki tripod nasıldır arkadaşlar kullanan varmıdır sağlamlık yonunden nasıldır bu modelin bir küçük olanıda var vede bir sitede dahada ucuzu vardı yorumlarınız marka petrix
     Tripod

• quote:

Orjinalden alıntı: biber10

link
    buradaki tripod nasıldır arkadaşlar kullanan varmıdır sağlamlık yonunden nasıldır bu modelin bir küçük olanıda var vede bir sitede dahada ucuzu vardı yorumlarınız marka petrix
     Tripod

şu konuyu gözden geçirin öncelikle.

http://forum.donanimhaber.com/m_12145724/mpage_3/key_//tm.htm#23310789

• quote:

Orjinalden alıntı: netrex2

ben media markt tan 3 ytl ye aldım . Hama marka . çok kaliteli . tavsiye ederim . özellikle gece çekimlerinde tripod şart . masaya koyarım desen bile zeminden yüksekte olması lazım foto makinenin .

Aynen benimkide Hama marka hemde görünüşü falan çok güzel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.