Şimdi Ara

ttnet hp 500b kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.ttnet.com.tr/web/236-2322-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/ttnet_bilgisayar_kampanyasi

arkadaşlar merhaba. linkteki masaüstülerden hp 500b yi almayı planlıorm. bu pc ile wow oynarsam sizin tahmininize göre aşağı yukarı kac fps ile oynarım sakin yerlerde?

• Ekran kartı hakkında bilgim yok ama ortalama olarak işlemci ve ram seviyesinde bir ekran kartıysa oynayabilirsin ama bütün özellikleri en alt seviyeye getirsen bile tam performans alamayabilirsin ve kalabalık şehirlerde takılma vs. yaşarsın.
    Bende aynı işlemci ve ram sistemi var.Ekran kartım ise FX5200 (tarihi eser olduğunu biliyorum, hatırlatmaya gerek yok).Genelde laptop da oynuyorum ama masaüstü bilgisayarın tadı ayrı olduğu için bazen oraya geçip sorunluda olsa dediğim şekilde oynayabiliyorum.
    Kısacası oynanabilir ama pek fazla grafiksel sanat veya yüksek performans göremezsin.
  • teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz
  • Dostum o makine ile oyundan zevk alamassın crea olan modeli var bende arada (otobüsle yolculuk yaparken) en azından görev yapayım diye kullanıyordum bir kenera attım 800x600 herşey kapalıda en yüksek 24-27 fps gördüm ki herşey kapalı kalabalık alanlarda kapat daha iyi oyunu önceden söyleyim sonra üzülme bu arada fx 5200 atomlardaki ob den çok azda olsa daha iyi ee nede olsa efsane sayılır.(battlefield oynadığım zamanlar geldi aklıma )
  • bu dizüstü bilgisayar ile ana şehirlere kalabalık saatlerde girdiğinde çıldırırsın, kırmaya falan kalkarsın.
  • oyun amaçlı bir bilgisayar değil sıkıntı yaşarsınız...
  • saolun arkadaşlar.almamaya karar verdim. sanırım bir desktop topluycam:)
  • kesinlikle en mantıklısı desktop toplaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.