Şimdi Ara

TTNET'i KAPATTIM VE ->

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Haksız alınan ücretler ve okul için geldiğim Manisa ilinin ve Türkiye'nin en rezalet telekomu Manisa Türk Telekom yüzünden TTNET Adsl üyeliğimi kapattırdım. İçime doğmuş gibi taahhütsüz internet almıştım, sırf interneti kapattırmayım diye bana geç bir tarihe randevu verdiler fakat ben en sonunda "kardeşim ben Manisa'dan gidiyorum sonra para mara ödemem arar durursunuz beni" diyince hemen kapattılar.

Neyse konumuza dönecek olursak;

Şimdi yeni internet hizmetini almak istiyorum. Bu Turkcell Vodafone ve Avea modem işlerine girişmeyi düşündüm fakat beklenenden çok yüksek para geliyormuş o yüzden vazgeçtim.

İsteğim şu; "TAAHHÜTSÜZ" olmak şartıyla başka bir firmadan hizmet almak istiyorum . Ben de 1.5 sene öncesinin TTNET modemi var tüm paraları yatırıldı yani modem olarak kullanabilirim o yüzden bu şirketlerin modem veriyoruz o yüzden taahhüt istiyoruz işlerine bulaşmak istemiyorum. Aktivasyon(bağlantı) ücreti olmasa çok iyi olur fakat muhakkak vardır o'na razıyım.

Bana önererebileceğiniz firmalar nelerdir ? (sınırsız internette olabilir ama öyle 50 tl nin üstüne olmayacak)

özet :

taahhütsüz, aktivasdyon ücretsiz (olabilecekse) adsl. modem var. (indirim falan istemiyorum direk 29 tl falan 6 7 mb hızlı olan)

teşekkürler.

• Arkadaşlar konuyla ilgilenin lütfen.
  • İndirme fazla yapmıyorsanız ve 100 mb dan sonra yavaşlayan 8 TL ye sınırsız Vodafone Ceptnet mevcut. Bunun dışında biri adsl, Smile, Doping mevcut. Fiber ineternet Superonline varsa 50 TL 10 mbit veriyor düşünmeden geç derim.
  • Superonline veya smile tercih et ben suan ttnet kulanıyorum sınırsız 54 tl ödüyorum k sana önerilerim bu arkadaşım kolay gelsin . .
  • Ben Biri ADSL ve Biri'nin telefon hizmetini kullanmaktayım eski bir TTNet abonesiyim. Biriye gecince sagolsunlar sayelerinde 8Mbit i de gormus oldu (TTNet'e ne dediysem yapamadılar yapamadıkları gibide yok yere beni 8MBit e geciriop ona gore para almaya baslamıslardı)

Hizmet kalitesi olarak bakarsak, 100 uzerinden 85 gibi bir deger ile degerlendirebilirim en fazla. Digerlerini bilmiyorum ama orn. Smile kullanan bir arkadasım lanetler okurken bir digeri hemen oldu sorunsuz calisti derdim yok diyebiliyor.

Ben kendi deneyimimi aktardım umarım isinize yarar.

Bu arada Biri'nin taahhutsuz tarifelerinin varoldugunu biliyorum, inceleyin derim.
  • teşekkürler arkadaşlar ama hâlâ kararsızım fikirlerinizi rica ediyorum.
  • Manisa' da Sol Fiber ve Uydunet yoktur. O nedenle en iyisi Cepnet.
  • Manisa'da uydunet vardır ayrıca bazı sitelere sol bağlantısı yapıldı.
  • Şimdi baktım da Manisa Merkez' de Uydunet varmış. Umarım sizin adresinizde de vardır.

Ancak Superonline' ın sitesinde Manisa' da hizmet verildiği yazmıyor.
  • Uydunet tarifesi ayda sınırsız olunca ne kadar oluyor ? yine 8 mbit e kadar ya da sınırlı olsun 8 mbite kadar onun fiyatı nasıl ?
  • aktivasyon ücreti benim bildiğim bütün firmalar alıyorlar. 2. olarak modem ttnet in verdiği modemlerdense o modemi başka net sağlayan firmlarınkinde kullanamazsınız.
    taahhüt vermicekseniz direk giriş paketlerindeki fiyatlardan satın alma yapıcaksınız, oda 24 tl aktivasyon ücreti varsa taksitli yansıtılır 1 yıldan önce kapatma durumlarında ödediğiniz miktar düşülür kalan tutar fatura edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MythTR

Arkadaşlar merhaba;

Haksız alınan ücretler ve okul için geldiğim Manisa ilinin ve Türkiye'nin en rezalet telekomu Manisa Türk Telekom yüzünden TTNET Adsl üyeliğimi kapattırdım. İçime doğmuş gibi taahhütsüz internet almıştım, sırf interneti kapattırmayım diye bana geç bir tarihe randevu verdiler fakat ben en sonunda "kardeşim ben Manisa'dan gidiyorum sonra para mara ödemem arar durursunuz beni" diyince hemen kapattılar.

Neyse konumuza dönecek olursak;

Şimdi yeni internet hizmetini almak istiyorum. Bu Turkcell Vodafone ve Avea modem işlerine girişmeyi düşündüm fakat beklenenden çok yüksek para geliyormuş o yüzden vazgeçtim.

İsteğim şu; "TAAHHÜTSÜZ" olmak şartıyla başka bir firmadan hizmet almak istiyorum . Ben de 1.5 sene öncesinin TTNET modemi var tüm paraları yatırıldı yani modem olarak kullanabilirim o yüzden bu şirketlerin modem veriyoruz o yüzden taahhüt istiyoruz işlerine bulaşmak istemiyorum. Aktivasyon(bağlantı) ücreti olmasa çok iyi olur fakat muhakkak vardır o'na razıyım.

Bana önererebileceğiniz firmalar nelerdir ? (sınırsız internette olabilir ama öyle 50 tl nin üstüne olmayacak)

özet :

taahhütsüz, aktivasdyon ücretsiz (olabilecekse) adsl. modem var. (indirim falan istemiyorum direk 29 tl falan 6 7 mb hızlı olan)

teşekkürler.

Gerçekten Manisa'dan taşındınız mı yoksa sadece o anki görüşmeyi kesmek için böyle bir neden mi söylediniz?

• Bende Manisa'da superonline'ı bekliyorum.Manisa'da Telekom'un ADSLi team bir rezalet.
  • Manisa da uydunet nasıl, kullanan bilen var mı..
  • Ben biri abonesiyim ve iptal edi tt nete geçicem.
    Yazlığa giderken evdeki hattı açık bırakıp nakil işiyle uğraşmayıp 1 hat daha aldık.
    Eve dönüşte hattı kapattık ve modemi aras kargo ile yolladık.
    1 sene sonra biri bizi arayıp modem elimize ulaşmadı 175 ytl modem+faiz verecekseniz dedi.
    Aylık 110 ytl ödediim biri den 1,5 aylık ücret için ayrılıyorum
    2 yıllık üyeyim ve 1 kre bile borcumu aksatmadım.
    Son çare olarak aras kargoya başvurdum. Göndediğim tarihteki irsaliyeyi istedim
    Şu anda beklemedeyim.
  • biri var tahatü aktivazyon üçreti almıyor
  • ttnete gidip interneti ve telefonu kapattırmak istiyorum desek indirim felan yaparlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

ttnete gidip interneti ve telefonu kapattırmak istiyorum desek indirim felan yaparlar mı?

İnternetinin hızı artanlar var diğer topiclerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

ttnete gidip interneti ve telefonu kapattırmak istiyorum desek indirim felan yaparlar mı?

İnternetinin hızı artanlar var diğer topiclerde.

nasıl yani?
    niye artsınki hız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.