Şimdi Ara

TTNET Saçmalığı 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşla eski evimdeki interneti kapattım, yeni evde annemin adına açtık.Ama ordaki çok bilmiş bayan size telefonla ulaşılamazsa kapanmaz dedi böyle a.tal olur mu ya....

ben derhal telefonumu ve adsl mi kapatmak istiyorum ne yapmalıyım gittim 2 si içinde form doldurdum imza attım daha teelfon da nesiymiş ??????????? 1 Hafta DAHAMI FATURA DERDİNDELER !!!!!!!!!!!!!!

• Arkadaşım da yaklaşık 3 ay önce telefon ve interneti kapattı.1 haftalık ikna süresi verdiler.1 hafta boyunca şu kadar ay bedava internet sözleşme yaparsanız şu kadar indirim diye arayıp durdular ama arkadaşım dayandı ve vazgeçmedi.Geçen ay şubeden acaba fatura varmı diye bakınca 3tl borç çıkardılar.Kapattıktan sonra her ay gidin kontrol edin.
  • Gidin bunu tekrar sert biçimde belirtin, sonuçta taşındığınızı o evde telefon ve internet kullanmayacağınızı haliyle aramalarına gerek olmadığını ve acilen kapatılması gerektiğini söyleyin.Olmadı dilekçe yazın ve bunu verin, mecburlar kapatmaya.

Baktınız kıvırıyorlar, dersin btk ya yolluyorum ozaman bu dilekçenin aynısını kapatmak istediğim halde kapatmıyorlar de :) baktın hala sallıyorlar cidden maille falan şikayet et.Ordan uyarı gelince gerekeni yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 10 Haziran 2012; 17:16:28 >
  • vay arkadaş ne ülkede yaşıyoruz ya devletin en büyük kurumu bile seve seve olmasssa nokta nokta kullanacaksın diyorsa, yuh artık size yemin ediyorum yurt dışına dönmemek üzere gitmeye hazırlanıyorum 3 aydan beri çektiğim bu tarz sıkıntılar 5 sene yaşlandırdı yarın kapatılma işlemi başlanmazsa ağzıma ne geliyorsa sövecem artık madem seve seve kapatmıyorlar bizde onların mantığını uygulaız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.