Şimdi Ara

türk hava kurumu üniversitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar burada uçak mühendisliği yazmayı düşünüyorum sizce geleceği varmıdır bu üniversitenin görüşlerinizi alabilirmiyim

• benimde dikkatimi çekti puanları çok yüksek olacak hatta itü ile yarışacak diyorum
    Çünkü arkasında Türk hava kurumu var ve mezun olunca da mutlaka işin hazır olur
  • bence o kadar emin olma ... "mutlaka işin hazır olu"
  • Sadece havacılık üstüne kurulmuş bir üniversite iyi eğitim verir diye düşünüyorum. Bence önemli bir üniversite.
  • tam burslu uçak müh. itü yü geçer diyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeBroglie

tam burslu uçak müh. itü yü geçer diyorum ben

Hocam ben goremedim, nerede o bolum, pilotajdan bahsetmiyorsunuz degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim okula tanıtıma gelmişlerdi mezun olunca iş garantisi veriyolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kjm

quote:

bu sene alacak uçak mühendisliğine öğrenci kılavuzda mevcut
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kjm

quote:

bu sene alacak uçak mühendisliğine öğrenci kılavuzda mevcut

KILAVUZ PLEASE

buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2DF0CD106 -- 9 Temmuz 2012; 18:41:26 >

• Havacılık sektörünün aciliyet arz eden eleman ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye İş Kurumu ve Türk Hava Yolları ile yapılan iş birliği ile başlangıçta İzmir Selçuk'ta 8 ay sürecek bir kursun açılması ve bu sayede mezunların tekniker olarak sektörde istihdam edilmesi hedeflenmektedir.

bu üniversitenin hedeflerinde biri olarak yazıyor sitesinde.Mühendislik + teknikerlik biraz saçma geldi bana. mühendis ile teknikerin işleri farklıdır en azından ben öyle biliyorum.ikisi bir arada nasıl olur canlandıramadım kafamda
  • Thk uçak mühendisliğinin itüyü geçeceğini zannetmiyorum sonuçta itü çok köklü bi üniversite ve hocaları falan da gayet iyi.Fakat pilotaj hem az kişi aldığı için hem de garanti ve yüksek maaşlı iş vaad ettiği için yükselebilir.Anadolu üniversitesine de pilotaj açılmış bu yıl bu da demek oluyor ki ülkemiz git gide havacılık sektörüne yatırımlarını artırıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

Thk uçak mühendisliğinin itüyü geçeceğini zannetmiyorum sonuçta itü çok köklü bi üniversite ve hocaları falan da gayet iyi.Fakat pilotaj hem az kişi aldığı için hem de garanti ve yüksek maaşlı iş vaad ettiği için yükselebilir.Anadolu üniversitesine de pilotaj açılmış bu yıl bu da demek oluyor ki ülkemiz git gide havacılık sektörüne yatırımlarını artırıyor..

Özyeğin de açıyor pilotaj ama tabi bunlara sırf puan yetmiyor güzel bir torpille mülakatları geçmeniz lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.