Şimdi Ara

Türk telekom egm yeni tarifeler (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
29
Favori
66.164
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • egm kimliğinizle türk telekom ofisine gelmeniz lazım gibi bir cevap aldım mesajdan. referans mı gerekiyor?
  • Polis tanıdıklarınıza referans mesajı atın. "referansınız onay bekliyor" diye mesaj gelirse bir hafta dolmadan yarım kilo baklava alıp yanına gidin bir şekilde kandırın :D

referans için 6008'e ilgili polisin numarasını başında sıfır olmadan sms atın

5551234567 ---> 6008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niketnac -- 1 Ağustos 2017; 17:10:23 >
  • Yok tartisma amaçli yazmadim bir hakerette yok zaten.

Bende diyorumki senin hattin ucuzken ben asgari ucretliyim benimde ucuz olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 gb lık pakete geçtim. Kamu mega extra kullanıyordum. Mevcut %15 indirimim de aynen devam ediyor. Konu sahibine teşekkürler.

• Daha iki gun önce faturalıya geçtim 8gb 1000 dk 1000 mesaj 29 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabus87 kullanıcısına yanıt
    Bende isterim tüm vatandaşlarımız ucuza faydalansın.

• niketnac kullanıcısına yanıt
    Tanıdığım polis numarası birtek 155 var 155 yazıp 6008 gönderdim ama red yedim :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12gb tarifesinde boş referansı olan arkadaş varsa pm atabilirler.

Tşk ederim (:

• taahütüm bitmek üzereydi. kendimi sıkmıştım TT da kurtulayım turkcell e geçeyim diye ama konuyu görünce dayanamadım geçtim.

EGM 1000 DK 1000 SMS 4 GB INTERNET paketim vardı sözde 28 küsür lira her ay 34 35 geliyordu. 39 liralık 12gb tarifesine geçtim 12 ay boyunca 2 gb hediyesi vardı onada taahüttüm verdim toplamda 1000dk 1000sms 14 gb internet 40 tlye geldi. iyi sanırım
  • 12 iyimiş geçmiş bulundum, konu için teşekkürler
  • Hocam simdi gectiniz ya taahutsuz fiyati uygular buyuk ihtimal. Onu taahutlu nasıl yapiyoruz?

• 12 ay boyunca 2GB nasıl oluyor?

Bi ben de yokmuş.

• gulhana G kullanıcısına yanıt
    Sistemin size tanımlayıp mesaj göndermesi lazım yinede isterseniz bir deneyin evet yazıp 1279 a ve 1278 e gönderin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 26 Temmuz 2017; 12:13:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sansa Magna kullanıcısına yanıt
    Soz yaz 5555 e gönder

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeniXa

taahütüm bitmek üzereydi. kendimi sıkmıştım TT da kurtulayım turkcell e geçeyim diye ama konuyu görünce dayanamadım geçtim.

EGM 1000 DK 1000 SMS 4 GB INTERNET paketim vardı sözde 28 küsür lira her ay 34 35 geliyordu. 39 liralık 12gb tarifesine geçtim 12 ay boyunca 2 gb hediyesi vardı onada taahüttüm verdim toplamda 1000dk 1000sms 14 gb internet 40 tlye geldi. iyi sanırım

Benimde aynısı ama benim 2gb taahhütsüz

• Arkadaşlar

Egm mensubu olmayıp, egm li birisinin referansı ile egm tarifelerinden birisine geçen arkadaşlar

TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ YAPABİLİYOR MUSUnuz?

Avea müşteri temsilcisi referans sahibi hangi tarifede ise onda kalmak zorundasınız, başka tarifeye geçiş yapamazsınız diyor.

Yani referans sahibi egm12 de ise ben de mecbur onu kullanmak zorunda imişim.

Lütfen bilgisi olanlar cevap verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Arkadaşlar

Egm mensubu olmayıp, egm li birisinin referansı ile egm tarifelerinden birisine geçen arkadaşlar

Avea müşteri temsilcisi referans sahibi hangi tarifede ise onda kalmak zorundasınız, başka tarifeye geçiş yapamazsınız diyor.

Öyle bişey yok, ben bana referans olan kişi hangi tarifede bilmiyorum bile,dün 7GB olana geçtim.

Online işlemlerden rahatça geçiş yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Sistemin size tanımlayıp mesaj göndermesi lazım yinede isterseniz bir deneyin evet yazıp 1279 a ve 1278 e gönderin.

Tşk

Deneyim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

Arkadaşlar

Öyle bişey yok, ben bana referans olan kişi hangi tarifede bilmiyorum bile,dün 7GB olana geçtim.

Ben de böyle düşünüyorum ama son görüştüğüm müşteri temsilcisi özellikle böyle olmadığını söyledi, ısrarla 3 kere sordum.

Bir de şu var, arkadaşım yeni değil eski 4gb lık tarifede halen, bana referans olursa ben de ona geçeceğim ilk olarak.

Normalde 1ay sonra istediğim egm tarifesine geçebilmem lazım ama temsilci tam tersini söylüyor

Kafam allak bullak oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

quote:

Arkadaşlar

Şimdi tekrar görüştüm KESİN BİR DİLLE OLMAZ diyorlar.

Referans sahibi hangi tarifede ise ancak o tarifeyi kullanabilirmişim.

Siz 7liğe geçtiniz ya, referans sahibi kesin o tarifededir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.