Şimdi Ara

Turk Telekom Internet Pakedi Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni eve taşınacağım ve malesef orada da süperonline altyapısı bulunmuyor. KabloNET ile TurkTelekom Fiber var.

Yorumları da okudum ve TurkTelekom'da karar kıldım. KabloNET'in tutarlılığı biraz problemli geldi yorumlara göre. Sorum şu; online oyun oynuyorum, online ders anlatımı/sunumlar yapıyorum. Streaming diyebiliriz.

100lük veya 50lik paket alacağım ancak anlamadığım bir konu var. Hangi modemi almalıyım? Önerileriniz varsa TurkTelekom Fiber İnternet için modem önerisi, duymayı isterim.

Teşekkürler.

• 100 mbps'te 20; 50 mbps'te 15 Mbps upload hızı var. Yayın yapacaksanız 100lüğü tercih ediniz.
    Telekom Fiber için Modem/Router veriyor diye biliyorum. Hatta kullanmasanız bile modem kirasını da alıyor.
    Verilen modemi denersiniz memnun kalırsanız devam edersiniz.
    İhtiyacınıza göre Mesh sistem de kurabilirsiniz. Kablosuz ağda kör nokta olmasın her yerden çeksin istiyorsanız mesh sistem tek seçenek. Tplink deco modelleri de var, biraz daha pahalılar.
    1500 TL
    www.vatanbilgisayar.com
    ZYXEL MULTY M1 574MBPS-1201MBPS DUAL-BANT WI-FI MESH Wi-Fi 6 ROUTER (2'Lİ) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-multy-m1-574mbps-1201mbps-dual-bant-wi-fi-mesh-wi-fi-6-router-2-li.html

2600 TL
    Mercusys Halo H70X(2-pack), AX1800Mbps, Dual-Band, Gigabit Portları, 150'ye Kadar Cihaz Bağlanabilir, 350 m²'ye Kadar Kapsama, Akıllı Bağlantı, Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum, Wi-Fi 6 Mesh Sistemi
    amzn.eu
    Mercusys Halo H70X(2-pack), AX1800Mbps, Dual-Band, Gigabit Portları, 150'ye Kadar Cihaz Bağlanabilir, 350 m²'ye Kadar Kapsama, Akıllı Bağlantı, Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum, Wi-Fi 6 Mesh Sistemi : Amazon.com.tr: Bilgisayar
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0BCWF7N17?ref=cm_sw_r_mwn_dp_E5Z96131Y6MVNX1AF11W&ref_=cm_sw_r_mwn_dp_E5Z96131Y6MVNX1AF11W&social_share=cm_sw_r_mwn_dp_E5Z96131Y6MVNX1AF11W&language=tr-TR

• Fiber altyapılarda TT size kurulumu kendi vereceği router ile yapacaktır. Dilerseniz daha sonra daha iyi bir routerınız varsa onunla değiştirebilirsiniz.

Hangi modelin geleceği bölge ve pakete göre değişiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.