Şimdi Ara

Türk Telekom Taahhüt Bitmek Üzere! YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom Taahhüt Bitmek Üzere! YARDIM

Türk Telekom taahhütüm 29 Mayıs 2017'de bitecek. Yalın adsl 16 Mbps 75 GB AKK'li paketi kullanıyorum.
    Ben Türknet'e geçmeyi düşünüyorum. Türknet'i aradım telefon hattıyla birlikte işlemlerin 5 iş günü süreceğini söylediler. Şimdi aklımda birkaç soru var.

Türk telekom hattımı iptal ettirmeli miyim? İptal ettirirsem ne zaman yapmalıyım? Örneğin ben iptal işlemini 22 Mayıs gibi yapsam taahhüt süresinden önce iptal ettirdiğim için daha önceki indirimleri kapsayan yüklü bir ücret öder miyim?
    Yoksa direk Türknet'e başvursam interneti iptal etmeden onlar geçiş işlemini yapıyorlar mı?

Sonuç olarak asıl amacım son faturayı ödeyip bu ttnet denen illetten ekstra bir ücret ödemeden kurtulmak. Daha önce buna benzer işlem yapan arkadaşlar varsa nasıl bir yol izlemeliyim?

• Bildiğim kadarıyla sadece son ayın faturasını ödüyorsunuz çünkü taahhütün bittiği ayın içerisindesiniz. Turknete başvurursanız onlar kendileri hallediyor siz bir şey iptal etmek durumunda kalmıyorsunuz
  • Teşekkür ederim cevabınız için. Peki bu başvuruyu hangi tarihten itibaren yapmalıyım bir bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gun1 kullanıcısına yanıt
    1 hafta öncesinden yapın bana kalırsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.