Şimdi Ara

Türk Telekom Veri İşleme İzni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba türk Telekom faturasız hattımda hat devir işlemi yaptım.Babamdan kendime devraldım.Ancak 3 ay sonra faturalıya geçebilirsiniz dedi ordaki çalışan.Neyse işte işlem sonrası telefonumdan bir şeyler yaptı.Bol bol onay diye bir şey göndermiş.Hediye olarak 1 aylık 750 dk750 sms 15 gb internet vermişler.Buraya kadar her şey güzel deee.....

Onay mesajında verilerinizin diğer firmalarla paylaşmamıza izin verin falan diyor.Yani ordaki çalışan bana sormadan bu mesajı onaylamış.Zaten saçma saçma mesajlar geliyor,saçma numaralar arıyordu.Şimdi daha beter olacak galiba? Bunu yapıp sorun yaşayan var mı? Ne yapayım sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 850, ile başlayan numaralar internet satmak için ararlar
    Selfy üye olup online işlemlerden teklif bekleyin 30 günden sonra büyük ihtimal teklifler gelecektir

Veri işlem iznini IPTAL 8070 yollayarak iptal edebilirsin
    Sana özel teklif gelmeyebilir iptal edince

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

İnternete ihtiyacım olacak.Faturasızda selfy de bile 10 gb civarı hep 50 küsür tl.Bu yaptığında 2 ay 30 tl yükleme yapınca 10 gb hediye verecekmiş.Veri işleme iznini sonra iptal etsem geç mi olur? Yani bana ne gibi sıkıntılar çıkarabilir.Hoş zaten her şeyimizi biliyorlar ama telefondan rahatsız edilmek istemiyorum.Saçma saçma mesajlar geliyor:/ 2 ay sonra olanlar olmuştur diyebilir miyiz 😂

• Ayrıca hat devir işlemlerinde ; Hat yeni alınmış muamelesi görür. Devir işleminden sonra ilk 3 ay başka operatöre geçemezsiniz ve ilk ayda faturalıya geçemezsiniz, eğer tarifeniz ve taahhütünüzde varsa devir işleminden sonra taahhüt iptal olur ve cayma bedeli çıkar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SenseiReki kullanıcısına yanıt

Sana özel kampanya sunmazlar istediğin zaman iptal edebilirsin tabi

Sıkıntı çıkartmaz rahat olun

Sen erdir açık gelse bana gelirdi saçma saçma mesajlar

Geleni de şikayet edersiniz cezayı yerler

• Nereye gideyim şaştım ya:( Turkcell pahalı diye Vodafonea geçmiştim yıllar önce.Geçen sene vodafone en lazım olam anda beni büyük sıkıntıya soktu.Acayip sinirlenip hattımı taşıdım.Türk telekomda ondan beter çıktı.Hat iyi çekmiyor.Sürekli telefonla arayıp faturalıya geç diyorlardı.Ben kabul etmedim hat üstüme değil diye.Şimdi de böyle sıkıntı çıktı:( Geri turkcelle gidemem dehşet pahalı.Vodafone desen onada geri dönmek istemiyorum.Türk Telekom da böyle veri bilmemnesi çıktı.Bıktım artık bu operatörlerden...

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.Zaten özel diye diye giydirirler ancak.Saçma mesajlar nerden geliyor cidden anlamıyorum.Yok şurda şu indirim var(alışveriş yapmadığım yer) yok şu ajansta oyuncu aranıyor...Böyle şeylere çok dikkat ediyorum.Numaramı her yere yazmam falan ama işte...Güvenilir dediğimiz kurumlar paylaşıyor muhtemelen.Başka açıklama bulamıyorum.

Hocam bölgenizde en iyisi hangisi?

Ayrıca maximum kaç TL verebilirsiniz fatura olarak? Tarife önereyim güzel tarifelerim vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 20 Eylül 2021; 20:34:40 >
  • Hiç bilmiyorum.Bence hiçbiri.Çünkü evimiz şehir merkezinde,yüksekte olmasına rağmen vodafoneda,türk telekomda iyi çekmiyor.Ama bu çok sorun değil.Çünkü şehir değiştiricem ama bari uygun fiyatlı düzgün bir şeye para ödesem:( Turkcell iyi çekiyorda işte...

• Evdeyken 1,2 gb yetiyordu Wifi vardı.Artık internet lazım olacak.10 gb civarı.40 civarı ödesem iyi olacak 😀

8 GB 39 TL var hocam faturalı. Ayrıca internet, dakika ve sms haklarınız bittiğinde ek ücretlenmiyor ve duruyor.

Ayrıca taahhütte yok, tarife adı RaHat 8 GB 39 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 20 Eylül 2021; 20:38:48 >

• Turkcelle geçemem 3 ay ama teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.