Şimdi Ara

turkcell iphone 3g gprs internet problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar merhaba 2 gun oncebende iphonealmis bulunmaktayim.ancak aldigim gunden berI cozemedigim bir pronlemim var.gprs le internete giremiyorum.ilk aldigimda internet ayarlari gorebiliylrdum.apn kismina internet yazip baglanmaya calistimama baglanmadu.celcullar data notworking falan diye bir mesaj geliyor.bu aksamda telefonuustsurumunu upgrade ettim.buseferde bildiginiz gibi hicbir gprs ayarina mudahale edemiyorum.hattim internet acik cunku daha onceki telefonum ile sorunsuz baglaniyordum.
    Bu durumu nasil duzeltebiliriz fikri olan var mi acaba.

• Naidren 3G özelliğini (Telefon ilk nesil iphone olsada) kapatıp telefonu yeniden başlatınca çözüm olabiliyor.
  • Telefon jailbreak'li mi?
  • problemi aZ once cozdum.donanim forumunda edge adli yeni konu acilmis.bir arkadas iphoneedge.net linkini vermis girince bir uygulama var onu install ettim.edge acip kapatiyor.ben ac dedim daha sonra wifi yi kapatip en sonunda edge ile nete baglandim.programi tekrar calistirip edge kapattim ancak Hic birnet baglantisi olmadan edge tekrar acamiyoruz.wifi ile baglanip acmamiz gerekiyor.guzelbir uygulama ama tekrar acmak icin baglanti gerektirmesi kotu keske tcell daha kolay bir cozum getirse.mesela sms gondererek acip kapatabilsek ancak Hicte islerine gwlmez saniyorum.ben sozlesmelialdim.henuz 3gb aktif deil ama 100 mbhediyeyi kullaniyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.