Şimdi Ara

Turkcell kotalı fiber internet kullanan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell 25mbits 50 gb kotalı internet aboneliği almayı düşünüyorum. Hiç superonline kotalı fiber internet kullanan var mı? Kullanılan interneti, kendimiz doğru olarak nasıl ölçebiliriz? Bir de gerçekten 25mbits alabiliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OOOsahinOOO -- 19 Haziran 2020; 18:47:8 >

• bu devirde kotalı alınmamalı
  • Satoshi Nakamoto kullanıcısına yanıt
    Neden? Ama ben o kadar kullanacağımı düşünüyorum. Emin değilim tabii. Tek yaşıyorum. Sizce hangi paket daha mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OOOsahinOOO -- 19 Haziran 2020; 18:49:33 >
  • OOOsahinOOO O kullanıcısına yanıt
    hocam o kadar kullanıyorum deseniz bile 1-2 yıl taahhüt verdikten sonra gelecek aylarda ne kadar kullanacağınızı tam olarak bilemezsiniz. sürekli stresli bir durum ve 50 gb da çok az. almayı düşündüğünüz paket sanırım 69 lira, bütçeyi çok zorlamak istemezseniz superonline altyapısından hizmet veren millenicom ve vodafone gibi şirketlerin paketlerini inceleyin derim.
  • O Kadar Kullanırım Felan Diyorsunuz Ama Fiber Olunca Hızlı oluyor Yani Sayfalar Hızlı Yüklendigi İçin Kota Daha Hızlı Yiyor Filmde Bile Açtıgınız Filmin İzlemediginiz Sahnelerine Kadar Kaydediyor Önbelleğe Filmi Kapatsanız Bile Kotaya İşler.
  • Satoshi Nakamoto kullanıcısına yanıt
    Evet gelecek aylarda ne kadar kullanacağımı bilemem. Ancak istersem hızımı ve kotamı yükseltebileceğim söylendi. Ancak kotayı ne kadar kullandığımı yine Turkcell in kontrolü altında olması biraz şaibeli yapıyor durumu. Yani suistimal edilebilir. O yüzden tarafsız bir program arıyorum.

Öte yandan millenicom, super online altyapısı için 24 ay taahhüt istiyor. 80 liraya sınırsız 35mbits vdsl alırım belki ama benim Netspeed ten ağzım yandı. 8 gün geçti bağlantı için gelmediler. Başka bir firmaya gitmesin diye de yalandan randevular veriyorlar. Bana verilen randevu gününün üzerinden 4 gün geçti ama bir kere bile arayıp bilgi vermediler. İnsanların zamanlarını çalıyorlar. O yüzden dün akşam telefonda iptal ettim. İLK defa aradılar. O da iptalden 24 saat sonra aradılar. Ben zaten bu firmanın amacının internet falan olduğunu düşünmüyorum. Başka bireyler dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OOOsahinOOO -- 19 Haziran 2020; 19:31:48 >
  • windows 10 ve Android telefonlar ayarlarda o ağ üzerinden ne kadar kullanım yaptığını gösteriyor
  • Mac için ne yapabiliriz
  • 3~5 güne kotan dolabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.