Şimdi Ara

turkcellden avea geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • avea S.E.Ç. 500dk + 5000 sms + sınırsız net paketi kulanmayı dusunuyorum. internet hızı turkcelle gore nasıldır? çekim gücü farkı varmı?geçiş sonrası faturalardan yada aveadan şikayetim olurmu ? cvplarınız için şimdiden teşekkürler.

• sec 1000 kampanyasi var, internet paketini bedava veriyo sinirsiz. ayni fiyata gelebilir sizin seciminizle, sms paketi de ekleseniz
  • Eger bolgende 3g kapsamasi varsa turkcellden her zaman dahabhizli cikio oyle az bi farkla da diil 4 5 kat gizli ciktigi oluo. Ben cok memnunum tavsiye ederim. Kapsamada da sorun yasayacagiji zannetmiorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google arattım bulamadım link gönderme imkanın varmı?
  • sec 1000 tarifesini ariyorsan, ayrintili bilgi bu konuda var
    http://forum.donanimhaber.com/m_69901551/tm.htm
  • " Kampanyaya katılmak için Teknosa, Darty, Electro World zincir mağazalarında bulunan Avea satış noktalarından numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla " ben bartinda yaşıyorum burda sadece teknosa var avea ile ilgili herhangi birşey gormedim ama sorarım
  • hayallah, sadece suralarda gecerliymis.
    Kampanyanın Geçerli Olduğu Noktalar
    Electroworld Astoria, Electro World Antalya ,Electroworld Capacity, Electroworld Gordion ,Electroworld Bursa, Electroworld Viaport ,Electroworld Bostancı, Electroworld Kartal, Electroworld Ankara 365, Electroworld Konya, Electroworld Ankamall, Electroworld Adapazarı, Electroworld Gaziosmanapaşa, Electroworld Torium, Electroworld Denizli, Electroworld Anatolium, Electroworld Diyarbakır, Electroworld Erzurum, Electroworld Hatay, Balçova Darty , Beylikdüzü Darty, İstinye Darty , Palladium Darty, Teknosa Nautilus, Teknosa Capitol, Teknosa Cevahir, Teknosa Beyoğlu, Teknosa mavişehir Carrefoursa, Teknosa Bornova Forum Ekstra, Teknosa Balçova Egepark, Teknosa Kepez Özdilek Antalya, Teknosa Konya Kulesite, Teknosa Adana Sabancı
  • bence kal kaldigin yerde 3 yil turkcell kullandim kalite li operator 2 yil vodafon kullandim cekim kalitesi olsun gorusme ses kalitesi olsun turkcell ile ayni ocak 1 itibari avea kullaniyorum gorusmelerde ses cazirtili geliyo kesik kesik geliyo bu atin sonunda turkcelle gecmeyi planliyorum ikinci bir hattiniz var ise avea yapin kaliteyi test ediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 4n1k4

avea S.E.Ç. 500dk + 5000 sms + sınırsız net paketi kulanmayı dusunuyorum. internet hızı turkcelle gore nasıldır? çekim gücü farkı varmı?geçiş sonrası faturalardan yada aveadan şikayetim olurmu ? cvplarınız için şimdiden teşekkürler.

turkcell de avea da evimize çok yakın. bende turkcellden aveaya geçtim. hızda yüzde 30 azalma oldu ama yeterli diyebilirim. ayrıca turkcellde tüm bakiyeler anında duserken avea da bu böyle değil bir kaç saat sonra yada bir kaç dakika sonra düşüyor mb lar. ama genel olarak avea da sorun yaşama ihtimalin daha yüksek. bugün 3 tl te 3 bin küsür sms olmasına rağmen mesaj atınca bakiyem azaldı ve hala tl azalıyor. saçma sapan şeyler var. 3 ay bitsin turkcele bir daha bakacağım...

• son iki yorumu okuyunca aveadan sogudum beni sınırsız internet paketi etkilemişti siz boyle deyince vodafone yonelmek daha mantıklı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

quote:

Orijinalden alıntı: 4n1k4

avea S.E.Ç. 500dk + 5000 sms + sınırsız net paketi kulanmayı dusunuyorum. internet hızı turkcelle gore nasıldır? çekim gücü farkı varmı?geçiş sonrası faturalardan yada aveadan şikayetim olurmu ? cvplarınız için şimdiden teşekkürler.

turkcell de avea da evimize çok yakın. bende turkcellden aveaya geçtim. hızda yüzde 30 azalma oldu ama yeterli diyebilirim. ayrıca turkcellde tüm bakiyeler anında duserken avea da bu böyle değil bir kaç saat sonra yada bir kaç dakika sonra düşüyor mb lar. ama genel olarak avea da sorun yaşama ihtimalin daha yüksek. bugün 3 tl te 3 bin küsür sms olmasına rağmen mesaj atınca bakiyem azaldı ve hala tl azalıyor. saçma sapan şeyler var. 3 ay bitsin turkcele bir daha bakacağım...

geri taşımak için 3 ay beklemeye gerek yok

3 ay konusu sadece ilk abonelikte

• Ben Turkcell'im geçenlerde Avea kullanan birisini aradım. Ses kalitesi cidden kötüydü. Bu kadar fark ediyor mu ya diye düşündüm yani. Turkcell pahalı olsa da en azından sesim karşı tarafa adamakıllı gidiyor.
  • ankarada yaşıyorum ve avea ile ankarada konuşma ya da mesajlaşmada bir sorun yaşamadım. turkcell'in interneti tartışmöasız daha kaliteli andan fiyat/kalite oranı aveada oldukça yüksek

öte yandan, istanbula geldiğimde konuşmada bazen sorun yaşadığımı ancak internetin ankaradakine göre daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.