Şimdi Ara

Vodafone Faturalıdan Faturasıza Geçiş Nasıl Yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hattım vodafone faturalı, paket de Redli8

Şirket hattım olduğundan bu hattı neredeyse hiç kullanmıyorum. 1 gb 10dk 2 sms'tir en fazla kullanımım. Çok az olduğundan bu kadar büyük bir tarife israftan başka bir şey değil benim için.

Taahhüt de yarın bitiyor başka operatöre geçiş yapamadım. Taahhüt de vermek istemiyorum, faturasız hatta nasıl geçiş yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 14 Mayıs 2020; 16:28:15 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Vodafone Faturalıdan Faturasıza Geçiş Kılavuzu

Vodafone faturalı hattını faturasıza geçirmek isteyen kullanıcılar, bu işlem için aşağıdaki adımları takip edebilirler:

• Vodafone Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geç: Vodafone faturalıdan faturasıza geçiş işlemi için Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni 542 numaralı telefondan arayabilirsin.
    • Hattının Durumunu Kontrol Et: Müşteri hizmetleri temsilcisi, hat durumunu kontrol ederek faturasıza geçiş için uygun olup olmadığını belirler.
    • Gerekli Bilgileri Ver: Geçiş işlemi için temsilciye adın, soyadın, TC kimlik numaran ve faturanın son ödeme tarihi gibi gerekli bilgileri vermelisin.
    • Geçiş Talebini Onayla: Vodafone Müşteri Hizmetleri temsilcisi, faturalıdan faturasıza geçiş talebini onayladıktan sonra, hattın 24 saat içinde faturasız sisteme geçecektir.

Önemli Notlar:

• Vodafone faturalıdan faturasıza geçiş işlemi ücretsizdir.
    • Faturasıza geçiş yaptıktan sonra, aylık kullanım tutarın her ay ön ödemeli olarak faturan üzerinden tahsil edilir.
    • Geçiş işlemi tamamlandıktan sonra faturalı hattına ait borcu varsa, bu borç ön ödemeli olarak tahsil edilir.
    • Vodafone faturalıdan faturasıza geçiş yaptıktan sonra, tekrar faturalı sisteme dönmek için belirli bir bekleme süresi vardır. Bu süre Vodafone'un belirlediği şartlara göre değişebilir.

Vodafone faturalıdan faturasıza geçiş işlemi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Vodafone Faturalıdan Faturasıza Geçiş Nasıl Yapılır? Vodafone Faturalıdan Faturasıza Geçiş Nasıl Yapılır? Vodafone Faturalıdan Faturasıza Geçiş Nasıl Yapılır?

• 542 yi ara faturasız a geçmek istiyorum de bağlarlar uzman ekibe
  • ferhatyilmaz_ F kullanıcısına yanıt
    15 liraya 500dk'lık faturalı bir paket önerdiler ben de kabul ettim, çok bekledim telefonda yıldırdılar beklete beklete teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.