Şimdi Ara

Türkiyedeki Etin Kilosu Pahalı Ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avrupadakine kıyasla gerçekten çok güzel tadı var. Almanyadaki Türk marketlerinden aldık çünkü Alman kasaptan alsak Kıymanın içine domuz koyun dana karışık yapıyorlarmış birde helal kesim değil diye. Neyse Almanyada et fiyatları gerçekten ucuz 10-15 euroya 1 kg pirzola var bizim pirzolalara göre baya kalın dövdürebiliyorsunuz ama yine büyük kalıyor, birde ben pirzola hastası biriyim orda yiyemedim tadları gerçekten kötü Türkiyeye geldim pahalı doğru ama tadları harbiden çok güzel.

Tabi damak tadına göre değişebilir ama annemin abimin benim ve babamın damak tadına uymadı oranın etleri.Bu arada etleri. Birçok şehirden almıştık sadece bir yerden değil, Bochum Hamm Düsseldorf Münster ve Kölnden.

Ulaşım ücretsizmi anlamadık trene tramvaya biniyorsun hiç bakmıyorlar ücretsizdi heralde. Bilet alabiliyorsunuz ama günlük 5 kişiye kadar 44 euro istediğiniz şeye binebiliyonuz. Bu arada Otobüslerde bakıyorlar. oda tek kişi tek kullanımlık 3 euro

• Cidden lezzetli mi beyler? Ben unuttum tadini da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genccizer -- 21 Ağustos 2017; 18:20:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En güzel köfte dana/kuzu kıyma karışımından olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.