Şimdi Ara

Turknet Arıza Umursamazlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50 download 4 upload seklinde sorunsuz kullandigim netimi 1 haftadir ne hikmetse duzgun kullanamiyorum. Once 14 mbps civarinda olan ulasilabilir hiz 2 mbps seviyesine dustu kayit actim ancak upload sorunana bana defalarca downloadda sorun yok deyip kaydi kapadilar. Bura ayri komedi

İşin kotusu simdi durum daha da berbat bazi saatlerde internet sayfalarini bile acamaz duruma geldim.

Ben kendi tarafimda kablolari yeniledim. Splitter yeni aldim. Farkli modem denedim ama cozulmuyor.

18 inde actigim kayitta gram iletleme cozum yok.

Nedense israrla ekip yollamama da kararlilar bunun icin telekoma ucret mi oduyolar da acaba yollamak istemiyolar.

Burdaki turknet destege twittera defalarca yazdim sorun cozulmuyor.

• Koronadan sonra resmen rezil bir firma oldu hiçbir şekilde çözüm sunmadıkları yetmiyormuş gibi tt ekipleri sorun bizden kaynaklı değil deyip geri dönüyorlar bunlarda sorun sizde deyip sorunu kapatıyorlar.Zaten bizlik birşeyde yok sadece sorumsuzluk ve reklamlarla dolu bir firma paran varsa rahat edebileceğini düşündüğün bir issye geç.
  • Hocam hattim bariz sorunlu simdi gidip farkli firmaya gecsem bu hat duzelmeyecekki. Turk telekoma gecicez anca oda yari hiza 2 kati maliyet bide taaahhut cekiyo. Resmen iskence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.