Şimdi Ara

Turknet hattıma gelen hızı kısıtlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar öncelikle 5 yıllık uydunet abonesiyken aboneleğin bitmesine yakın turknet tarafından arandım. Kampanyamız var dendi benim ilk sorum vdsl varmı binamda var olduğu söylendi kaç mbs alacağımı sorduğumda ise hattınız ölçülecek ve ona göre hızınızı vereceğiz dendi şuanda ölçmelere göre 92 mbs destekleyen hattıma 35 mbs kadar internet verildi müşteri hizmetlerini 15 gündür arıyorum arıza kaydı bırakıyorum her gün bir hız pazarlığı yapıyorlar benimle 2 gün önce aradılar tekrar 51 e yükselttik dediler hızım halen aynı turknet destek bana ulaş ve hattımın en az 75 mbs değerlerine çıkmasını istiyorum lütfen yardımcı olunuz hat değerlerimi ve hız testini ekliyorum..Bu hız gündüz sattlerinde alınmıştır akşam saatleri hızım genellikle 5-7 mbs civarlarında onlarca arıza kaydına rağmen hala sorunlar çözülmüyor,lütfen yardımcı olun turknet destek.Turknet hattıma gelen hızı kısıtlıyorTurknet hattıma gelen hızı kısıtlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatihcaliskan57 -- 27 Ekim 2017; 17:59:30 >

• Arkadaşlar bu kadar kötü mhsi olan bir iss görmedim ne arayan var ne soran var ne işlem yapan var. Bu saatten sonra kim güzel kampanya yaparsa ona geçeceğim bu ne rezilliktir. Kimseyede tavsiye etmiyorum sözlerinin arkasında durmadıkları için!!!
  • 75mbit alırsın gibi duruyor. şu konuyu incele hız profili kısmınıhttps://forum.donanimhaber.com/turknet-upload-ve-download-hiz-sinirlamasi-yapiyor-video-eklendi--119235770
  • PowerPC kullanıcısına yanıt
    artık hiç birşeyden umudum kalmadı kardeşim hep yalan dolan hatta 51 mbs geliyor gözüküyor ben onu bile kullanamıyorum ne çözüm var ne bişey internette 35 e sınır çekmişler 51 e yukselttık deniyor hala 30 alıyoruz yazıklar olsun
  • arkadaşlar bugün tekrar aradılar sorunun çözüldüğü görülüyormuş sistemde ama halen sorunum aynı çözüm merkezindeki adam kabul etti size 51 mbs geliyor modeminize dedi bende bana 30 mbs veriyorsunuz hızımı sınırlamışsınız dedim bunu bari çözün dedim tamam beyefendi dedi halledicez dedi bekliyorum şuanlık değişen birşey yok vesselam...
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:3:16 >
  • kardeşim benim altyapıyla veya onlarında bir altyapıyla işi yok bana adam 51 gönderiyor modeme giren hızz internet üzerinden niye kısıtlıyor hızımı gelen hızı versin işte kaç kere yapacaz edecez bıraksınlar bu işi 2018 de akk ler kalkacak o zaman görürüm müşteri hizmetleri robot kimseye ulaşamıyorsun çözüm merkezi telefonu çaldırıp kapatıyor yetişemiyorsun daha nediiym...
  • Türknet ile sıkıntı yaşamaya başladıysanız Allah sabır versin, sıkıntı çıkmazsa güzel ama eğer bir problem çıkmaya başlarsa o problemi hayatta çözemyorlar!!!
  • Wifi'dan bağlanıyorsanız normal, benim modemime de 50 mbit geliyor ama speedtestte 32 çıkıyor en fazla.
  • arslanbenzer kullanıcısına yanıt
    kabloluda kablosuzda aynı hatta şuan 5 mbs alıyorum ve 50 pingim var dahada beter oldu kardeş...
  • Ekim ayında vea de üye olursan 35 den fazla alamazsın.
    Ayrıca Türknet kampanyamız var diye bugüne kadar kimseyi aramadı seni nasıl aramışlar. Araya birisi girmiş olabilir.

Kendi altyapısı olmayan yerlerde değişen altyapı kiralama politikası yüzünden yeni aboneler 35 Megabit alabilir . Eski aboneler de ise hiçbir değişiklik olmaz ellerinde sözleme var çünkü.
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    güzel yazmışsın kardeşim ben bağlanmadan önce hız ölçümü talep ettim. geldi ölçtü ne desteklerse o verilecek dendiği için abone oldum. ayrıyetten hatta 51 mbs gönderiliyor bana gelen hız 30 mbs çözüm merkezi onayladı böyle olduğunu hat sınırını kaldırın dedim modemi kapa aç bilmem ne dedi yaptık bugun sonuç hala aynı anlatabildimmi sorun vae yapa fln değil adam kendi onaylıyor hatta gelen hızı ama sınırlamayı kaldırtamadım daha...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.