Şimdi Ara

Türksat online fatura ödeme Dikkat edin!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba türksatın sitesinden online fatura öderken dikkat edin sistem hata vermesine rağmen fatura tutarı kredi kartınızdan çekiliyor.Benim gibi bu kartta hata vardır diyip başka kart ile denemeyin bu aralar daha önce normal şekilde ödüyordum ama bu sefer 8 denemem dede fatura ödenmemiş gözükmesine rağmen 8 defa da para karttan çekilmiş.Türksat ı aradığımda da bölge müdürüne ileteceklermiş bir iki hafta arasında geri dönüş yapacaklarmış.

• Bu kadarınada pes doğrusu.Türksat ,para işinde bari bu kadar vurdum duymaz olmayın,doğru dürüst site yapın!!!
    @impostor bilgilendirme için teşekkürler,geçmiş olsun.Umarım çekileni iade etmek yerine ,gelecek dönem faturalarınızdan düşeriz v.s demezler...
  • O olay benimde başıma geldi.Site hata verdi ama bankanın internet bankacılığında paranın çekilmiş olduğunu gördüm.Bir gün sonra müşteri hizmetlerini aradığımda şu anda online işlemlerde bakım yapıldığını sorunun en yakın zamanda çözüleceğini söyledi.Zaten o gece de faturamdaki hata düzeltilmişti.
  • benim de başıma geldi, fazla ödemeleri uydunet dükkanından geri aldım..
  • Uydu nette değil ama iski de bana da oldu şu anda bankanıza ulaşılamıyor sonra deneyin diye uyarı çıktı denemedim ertesi gün ödeme yapılmıştı.
    ondan sonra bu tür ödemelerde bir kere deniyorum ödeme yapılırsa sorun yok, eğer sorun çıkarsa aynı gün içinde tekrar denemiyorum ertesi gün kredi kartı ödemelerini kontrol ederek ödenmedi ise yeniden deniyorum.
  • arkadasım uydunet bolge mudurluklerıne gıdersenız paranızı nakıt olarak takır takır oduyorlar..benımde basıma geldı 4 kere odemiş gorunuyordum ıstersenız nakıt verım ıstersenız dıger aylara yansıtabılırım dedı ben nakıt almayı tercıh ettım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyaalashan

arkadasım uydunet bolge mudurluklerıne gıdersenız paranızı nakıt olarak takır takır oduyorlar..benımde basıma geldı 4 kere odemiş gorunuyordum ıstersenız nakıt verım ıstersenız dıger aylara yansıtabılırım dedı ben nakıt almayı tercıh ettım....

nakit olarak verseler anca kurtarır ekstreler kesilecek
    bir daha ki aylardan düşeriz derlerse dalarım 760 tl neyi nerden düşecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impostor -- 8 Şubat 2011; 20:26:22 >
  • normal bır uydunet merkezıne degil uydunetın bolge mudurlugu varmış oraya gıdersenız mecburlar nakıt odemeye ben adanadayım gıttım hıc ıtıraz etmeden sısteme baktılar sıze şu kadar odeme yapacagız dedıler takır takır odedıler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyaalashan

normal bır uydunet merkezıne degil uydunetın bolge mudurlugu varmış oraya gıdersenız mecburlar nakıt odemeye ben adanadayım gıttım hıc ıtıraz etmeden sısteme baktılar sıze şu kadar odeme yapacagız dedıler takır takır odedıler..

sagol o zaman yarın gayrettepeye gideyim.
  • Aynı Sorun Bende de olmuştu ama ben gayrettepe falan gitmedim.. bankanızdan ödenen faturaların onay kodlarını uydunete bildirmeniz yeterli.. fazla çekilen tutarı karta geri yatırıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.