Şimdi Ara

TV'de Oyun Programı kaldı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eskiden Tech TV'de falan oyun programları olurdu.Sizin bildiğiniz bu tarz programlar var mı? Zaten tek tük görüyorduk bu programları şimdi hiç kalmadı herhalde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R2.ZephyR -- 14 Mayıs 2008; 2:02:00 >

• Temmuz 2007'de Oyun Havası diye bir program başlayacaktı,sonra ertelendi,sonra Level satıldı vs. yani olmadı.
    Onun dışında duymadım hiç,zaten Tek Tv de Kablo'dan çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 17 Mayıs 2008; 14:28:37 >
  • keşke gene olsa ya bende izliyodum oyunları daha iyi tanıyoduk
  • Böylesi potansiyeli yüksek bir konu nasıl prim yapmıyor ya da gereken ilgiyi nasıl görmüyorda bir yapımcı el atmıyor bu işe anlamış değilim. Eskiden Skytürk'de de vardı bir program Tech tv dışında, bir de hotbirdde Game Tv vardı. Hala yayını var mı bilmiyorum Hotbird anten yok şu an
  • Olsada izlesek..
  • Oldukça uzun yılar önce bir kanalda vardı,hatta oyuncular canlı yayında karşılıklı street fiğter,mortal kombat felan kapışırlardı,13 - 15 sene felan oldu sanırım.

Şu an Avrasya tv'de var,ama ara ara denk geliyom,kısa muhabbet,kısa tanıtımlar felan var.
  • sky turkte vardı eskiden onu izlemek için anneannemlere bile geç giderdim zaten haftada bir geliyorsun onda da geç geliyorsun diye kızardı bana

teknoloji tvdekilere bazen denk geliyorum da hep aynı oyunlar farklı oyun çıkarmamaya başladılar sanki
  • oLsa da izLesek :(
  • Oyun Havası'nın çalışmaları devam ediyor . Ancak Level dergisinin satılması sonucu sunucu/içerik ekibinin ve proje liderinin (Furkan Faruk Akıncı) İstanbul'a gitmek zorunda kalması , ekibin kalanın başına gelenlerin pişmik tavuğu andırması gibi sebeplerle işler havada kaldı . Şu an gözüken durumda program sonbahar aylarında ekrana çıkacak gibi . Ana sponsorun piyasada yapacağı bir hamle ile eşgüdümlü olacak gibi .

Fakat bu mesajı okuyup heyecan yapmayın , çünkü çözülememiş bir çok sorun var hala ve işler geçen sene ki ivmesini kaybetti gibi . En son iki kanalın adı geçiyordu ancak kesinleşen bir şey olmadan buraya yazmak doğru gelmiyor .

Level Forumunda program ile ilgili bir başlık vardı ancak silinmiş . Zaten en son baktığımda 2-3 aydır birşey yazılmıyordu ancak benim bilgilerim 3 hafta tazeliğinde . Beklemedeyiz hep beraber .
  • Next level vardı. Ne programdı be.. İyi hatırlıyorum Burak askere gitmişti yerine Sinan gelmişti falan..
  • NextTV'de Next Level
    TechTV'de Bir program vardı
    bi ara SkyTürk'te Sinan Akkol yapıyordu daha sonra kayboldu..

Daha sonra hiç bir yerde rastlamadım
  • Arkadaşlar bilginize esaslı oyun tanıtımı film tanıtımı ilginizi çekecek herşey bu program da. Bu arada tekrarı eskiden pazar gecesi idi 3 haftadır değişti. Tekrarı pazartesi gece 1:20 de tavsiye ediyorum.

DIGITALITE TV PROGRAM
    Her Cumartesi Sabah 10:30 ART TV (CANLI)
    Tekrarı Pazartesi Gecesi 01:25
    Izlemek için: Digiturk Kanal 36 - D Smart Kanal 85www.avrasya.tv
    mail: digitalite@gmail.com
    Yayın: Turksat 1C
    Frekanks: 11753 / 3000 / HOR
    Dijital Dünya - Oyun Tanitım - Yeni Teknoloji Ürünleri - Teknoloji Haber...

http://www.youtube.com/watch?v=gXLDCNrhk8w

http://www.facebook.com/group.php?gid=11765623153

• jediobiwan

supersın dostum sagolll
  • Arkadaşlar Number One Tv`de Game Over isimli bir program var DİGİTALİTE`nin yanına yaklaşamaz ama ben bilgi vereyim. Program çok kısa 15-20 Dakikalık bir program 2-3 oyun üzerine bir arkadaş konuşuyor 2-3 dakikalık videolar falan koyuyorlar top 10 gibi bir olayıda var başka pek bir şey yok. Açıkcası pek birşeye benzetemedim ama bir bakın hafta içi hergün 18:00 de Number One Tv de...Böyle bir program Number One TV`de olacağına keşke DİGİTALİTE orda olsa yada daha büyük bir kanalda olsa....
  • Bir zamanlar Flash TV'de bir oyun programı vardı. Bakmayın kanalın dandikliğine, programın kendini güzeldi. Adı Game'li bir şeydi ama, unuttum. Sonra kaldırıldı.

Hotbird'de çıkan Fransız Game One kanalı da maalesef şifreli ve artık açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 15 Aralık 2008; 23:39:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.