Şimdi Ara

Twisted fate

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twisted fate nasil oynanir ilk hangi skill fullenilecek buildi takrikleri nasil olacak yardim edermisiniz ?

• Harita kontrolun iyi olmali olaylara mudahele et roam at bol bol lanede adami ezmen zor cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosedaled3

Harita kontrolun iyi olmali olaylara mudahele et roam at bol bol lanede adami ezmen zor cunku

Build saol bu arada ap olursa iyi olur
  • Ylk W ver farm için,invade için her ?ey için yeterli.Sonra iki puan Q ver sonra E aç.Sonra Q fulle W fulle E fulle syrasyyla.Ultini zekice kullanyrsan ta?yrsyn.TF lerde geri dur W+Q at kaç aa da yapabilirsin E için ama dikkatli ol.DFG+Zhonya+Rabadon+Lich Bane+GA+Bot ideal bir build suikastçi için.DFG yerine Nashor da alabilirsin E ile iyi gider. Zhonya aktifini kullanmayy unutmazsan Lich Bane ile birlikte core itemin.
    Last hit mavi, 3 ki?i yanyana kyrmyzy,kuleye vururken mavi,trade ve her türlü suikast sary.Mavinin en çok hasary verdi?ini unutma.Yüzük ve 2 can iksirinden ?a?ma ilk dönü?te lich bane için sheen al olmady mpen bot al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Chuck -- 19 Nisan 2014; 20:48:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanb003

quote:

Harita kontrolun iyi olmali olaylara mudahele et roam at bol bol lanede adami ezmen zor cunku

Cook tesekkur ederim adc kulanilirmi ?
  • quote:

quote:

quote:

oynanır
  • quote:

quote:

quote:

Kullanylyr E'si attack speed veriyor W ad %100 scale...
  • Hangisi tavsiyen ap mid mi adc mi
  • quote:

Hangisi tavsiyen ap mid mi adc mi
    Bak twisted fate benim main herolarımdan bitanesi. İlk olarak lich boğan rushlayacaksın. Doran yüzüğü ile oyuna başla. Lich boğan dan sonra ölümateşi pençesi rabadon zhonya bot son item ise karşıya göre alırsın. Rylai olabilir. İlk q fulle ama w skillini ilk olarak aç. Sormak istediğin soru varsa sorabilirsin.
    Not: ADC olarak çok iyi değil mid oyna.
  • Hareket hizi cok dusuk diyorlar ilk lich sonra bot ?
  • midde o kadar viable değil ama topta iyi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F9490C5FC

midde o kadar viable değil ama topta iyi oluyor
    Şimdi günün ilk maçı olarak tf önermiyorum. Gayet sakin oynamalısın. Elin ayağına dolanmamalı yoksa batırıyorsun. Her şeyden önce bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

Şimdi günün ilk maçı olarak tf önermiyorum. Gayet sakin oynamalısın. Elin ayağına dolanmamalı yoksa batırıyorsun. Her şeyden önce bu.

Alıntıları Göster
    Twisted fate oynanamaz.
    Twisted fate alıyorsan oyunu trollüyosun demektir.
    Git kassadin al daha iyi en az twisted fate kadar troll ama kaçma skili var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LePortaBim

Bak twisted fate benim main herolarımdan bitanesi. İlk olarak lich boğan rushlayacaksın. Doran yüzüğü ile oyuna başla. Lich boğan dan sonra ölümateşi pençesi rabadon zhonya bot son item ise karşıya göre alırsın. Rylai olabilir. İlk q fulle ama w skillini ilk olarak aç. Sormak istediğin soru varsa sorabilirsin.

Kardes lichden sonra bot alsam cunku az hareket hizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

Cok sagol eger yapmazsan q kaciyor hep ve istedigini alamiyosun :D
  • quote:

quote:

Kardes lichden sonra bot alsam cunku az hareket hizi

Alıntıları Göster
    Evet öyle yap zaten.

• quote:

Evet öyle yap zaten.

Alıntıları Göster
    Oynanır rahat. Son bufftan sonra q yu da isabet ettirmek daha kolaylaştı.
  • Hmmm sagolun beyler:)
  • Ilk olarak twisted fate ile gecen sezon oynadigim 153 oyunun tecrubesine dayanarak bir kac tavsiye vermek isterim.

Item olarak kendini kisitlama , karsina gelicek hero ya gore secmelisin bunlari oynayarak daha iyi ogreniceksin.Oynanis olarak minimap tamamen senin gozun olucak farm a onem vermelisin en onemlisi de surekli totemin olucak cunku flashin yoksa ani bir baskinda gercekten kacma sansin olmuyor.Lane de ki rakibinle trade girmeye calisma ama firsatin olursada kacirma derim.Onun disinda roam olayinic cok sık yap hatta ignite yerine tp bile alabilirsin.Tecrube gerektiren ve benim gold V olmami saglayan herodur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CherryBell

Ilk olarak twisted fate ile gecen sezon oynadigim 153 oyunun tecrubesine dayanarak bir kac tavsiye vermek isterim.

Item olarak kendini kisitlama , karsina gelicek hero ya gore secmelisin bunlari oynayarak daha iyi ogreniceksin.Oynanis olarak minimap tamamen senin gozun olucak farm a onem vermelisin en onemlisi de surekli totemin olucak cunku flashin yoksa ani bir baskinda gercekten kacma sansin olmuyor.Lane de ki rakibinle trade girmeye calisma ama firsatin olursada kacirma derim.Onun disinda roam olayinic cok sık yap hatta ignite yerine tp bile alabilirsin.Tecrube gerektiren ve benim gold V olmami saglayan herodur.

Senin sayende tf ile oyun tasidim cok sagol :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.