Şimdi Ara

Twitch Chat'in Acınası Hali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğunuz izliyorsunuzdur Gamescom'u.. Abi sürekli QQ konuları açıldı TR hakkında.. Ben oyunculuğu geçtim işin insanlığındayım artık.. 12 13 yaşında yeni yeni ingilizce öğrenen veletler ırkçılıktan tut küfüre kadar yemedikleri bok yok çok afedersin.. Rezalet şeyler yazıyorlar.. Acıyorum sadece.. Oyunculuğumuzu geçtim insanlığımızda sorun var bizim.. Böyle büyük platformda bunların olması çok yazık bizim için.. Şu Riot Games inşallah görür şu chat'i de bir şeyler yaparlar bu rezillik için ve TR server'ı için..

• her yerdeler abi her yerdeler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeonTiger -- 22 Ağustos 2013; 17:53:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeonTiger

her yerdeler abi her yerdeler...
    geliyorlar
  • Çocuk işte ne bekliyosun diyeceğim de küçüğü büyüğü aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: daykoo

Çocuk işte ne bekliyosun diyeceğim de küçüğü büyüğü aynı
    Kahkaha atıyorumda cidden durum vahim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DamnHomie

Kahkaha atıyorumda cidden durum vahim

Alıntıları Göster
    çocuk diyorsunuz da bu çocuklar küfür etmeyi trafikte babalarından öğreniyor önce büyükleri eğitmen lazım kaliteli bir millet için

• quote:

Orijinalden alıntı: Nick Valensi

çocuk diyorsunuz da bu çocuklar küfür etmeyi trafikte babalarından öğreniyor önce büyükleri eğitmen lazım kaliteli bir millet için

Alıntıları Göster
    Yapcak birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kage.

Yapcak birşey yok

Alıntıları Göster
    Kapadım chat i
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kage.

Yapcak birşey yok

Alıntıları Göster
    Fab teq atr xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indelicate.

Fab teq atr xD

Alıntıları Göster
    Büyük ekranda izliyorum.Chati görerek sinirimi bozamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

Büyük ekranda izliyorum.Chati görerek sinirimi bozamam.

Alıntıları Göster
    12 yaşındaki veletler işte. Bunların durumu acınası gerçekten bir int kafeye gidip kendin görmeni tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Elite

12 yaşındaki veletler işte. Bunların durumu acınası gerçekten bir int kafeye gidip kendin görmeni tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Yabancılar çok fena ırkçılık yaptı. Onlarada vurun abicim.
  • Sanal ortamı takmayı bi bırakamadınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

Açıkçası türkiyeden bu konuda kötü bir ülke varsa oda brezilyadır bundan emin olabilirsiniz en mantıklısı büyük ekran kesinlikle görme görmemeye çalış çoluk cocuk işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karma Police

quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

Açıkçası türkiyeden bu konuda kötü bir ülke varsa oda brezilyadır bundan emin olabilirsiniz en mantıklısı büyük ekran kesinlikle görme görmemeye çalış çoluk cocuk işte

Alıntıları Göster
    yapıyorlar doğrudur ama maç sonu brezilyalıların go home dp f*cking tr falan yazmalarından sonra artık şaşırmıyorum. Onlarda yapıyor yani her yerde var bunlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

yapıyorlar doğrudur ama maç sonu brezilyalıların go home dp f*cking tr falan yazmalarından sonra artık şaşırmıyorum. Onlarda yapıyor yani her yerde var bunlardan.

Alıntıları Göster
    sorun cocukların kucuk yasta online platforma gırmesi transformice, metin2 gibi oyunlarda bırbırlerıne kufur yagdırıyolar 12-13 yasında cocuklar, bizde kucukken kufur bılırdık ama edıcek yer olmazdı bu yuzden bizde alıskanlık haline gelmemiş onlarda ise tam tersi ne yazıkki yapıcak bişey yok bence en iyisi takmamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

Alıntıları Göster
    velet her yerde velet ama bunu gelişmişlik seviyeside etkiler brezilyada bizim gibi sözde gelişmekte olan ülkelerden biri tabiki insani gelişmişlik olarakta benziyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kitraxx

sorun cocukların kucuk yasta online platforma gırmesi transformice, metin2 gibi oyunlarda bırbırlerıne kufur yagdırıyolar 12-13 yasında cocuklar, bizde kucukken kufur bılırdık ama edıcek yer olmazdı bu yuzden bizde alıskanlık haline gelmemiş onlarda ise tam tersi ne yazıkki yapıcak bişey yok bence en iyisi takmamak

Alıntıları Göster
    Chat kapalı izliyorum bu tür etkinlikleri, yoksa cidden rahatsız edici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badibatu

velet her yerde velet ama bunu gelişmişlik seviyeside etkiler brezilyada bizim gibi sözde gelişmekte olan ülkelerden biri tabiki insani gelişmişlik olarakta benziyoruz

Alıntıları Göster
    Riot bir organizasyon yapıyor ama Chat kısmını kontrol edemiyor..
  • abi siz neden türkiye de twitch yayını açtı zannediyisonuz?

sırf bebeler orayı izlesin asıl yayın trollenmesin diye

hepsi amerikanın oyunu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.