Şimdi Ara

Twizlee -mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gaMEseRver hatalı lütfen yardım edin xp olsaydı anlardım 7 yyi anlamıyorum Herşeyi hazır gameserver olmuo enqeleride Kaldırdım yine hata Lütfen Yardım

Dedicated ALMAYI DÜSÜNÜYORUZ
    Site:twizlee-mu.zapto.org
    Exp:100-1000
    Drop:%60 %70
    Reset Level:400
    Max Level:400
    Event : var
    Reset zen: 50m

Up Time : 7/24
    Pointler kalıcı,

Dark Knight:5
    Dark Wizard:5
    Fairy Elf:5
    Magic GLadyatör:7
    Dark Lord:7

Res atma:siteden

point werme

/addstr -
    /addagi-
    /addvit -
    /addene -

Siteden Point werilir

Eventler

Blood Castle :Var
    Devil Square :Var
    Chaos Castle :var
    Happy Hour:yok

Dark knıght:5

Dark wizard : 5

Fairy elf:5

summoner:5

Blade knight 6

Soul master 6

Muse elf 6

Magic gladyatör: 7

Spotlat :Nokta

web shop:var

Bles Bug :off

Soul Master
    Blade Knight
    Muse Elf Gorevlerini siz buluyorsunuz Shoplarda Satılmıyor

Shoplar:event anahtarları healt potion mana potion Ws şeyler Satılmaktadır.

Web Shop:var ama içine en güçlü itemler Konulmayacaktır.

Server Bilgisayarı ozelikleri

İşlemci:Intel Core l3 530 2.93 ghx 733 mhz 4Mb 1156 p Box(4çekirdek)

Anakart:GİGABYTE Ga-P55-us3L P55 DDR 3 S+GL PCLx 1156p

Ekran Kartı:ASUS ENGTS250 /DI (256 BIT) 1GB DDR3 PCI-x

Bellek (Ram):4 GB DDR3 1066 MHZ KINGSTON

Harddisk:SAMSUNG 1 TB 32MB SATA 7200RPM

Versiyon

Season 3 episode 1

Bu ozelikler tutmazsa deqiştireceğiz

Exp:1000

drop:70 olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R!avager -- 8 Ekim 2010; 23:35:26 >

• HayırLısı oLsun da hem dedicated aLmayı düşünüyorsunuz hemde kendi makinanızın özeLLiğini yazıyorsunuz garip oLmadı mı biraz ?
  • Season5 Olsa güzel olur.

Exp 250 güzel

Drop %50-60 arası.

Res başı 500 point gelse daha güzel olur playerlar pek zorlanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCeLLaT

Season5 Olsa güzel olur.

Exp 250 güzel

Drop %50-60 arası.

Res başı 500 point gelse daha güzel olur playerlar pek zorlanmaz.

dostum be doyduk bunlara bırak gelin topluca girelim bi kaliteli yabancı servera kasalım kasalım kavuralım, olmuyor işte zorlamaya gerek yok, bu yüzden mu online oyuncusu kalmadı tr de, önceden 10 kişiden az ç.içi olmazdı bu sayfada şimdi 1 -2 kişi zor, niye? herkes server kurmayı öğrendi açan açana, e biz de yabacıda oynamayalım kendi adamımızın serverında oynayalım.. sonuç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TROJ

dostum be doyduk bunlara bırak gelin topluca girelim bi kaliteli yabancı servera kasalım kasalım kavuralım, olmuyor işte zorlamaya gerek yok, bu yüzden mu online oyuncusu kalmadı tr de, önceden 10 kişiden az ç.içi olmazdı bu sayfada şimdi 1 -2 kişi zor, niye? herkes server kurmayı öğrendi açan açana, e biz de yabacıda oynamayalım kendi adamımızın serverında oynayalım.. sonuç...

Alıntıları Göster
    cok kaliteli olacak troj season 5 mi yapayim serveri
  • quote:

Orijinalden alıntı: R!avager

Exp:250
    Drop:%70
    Reset zen: 100m

Her Res Pointler Sıfırlanır 300 point gelir

Bless : %100
    Soul : %100
    Soul + luck : %75
    Life : %80

Sadece bu bilgiler hakkında yorum yapmak istiyorum.

Exp birazcık fazla olmuş olabilir. Düşürülse daha iyi olur. 50-150 arası

100.000.000M reset ücreti olması güzel. Ayrıca bless bug kapalı olmasıda bunun referansı olmuş. Paranı kasmanın zorlaştırılmasıda oyunda zeni daha çok değerli kılacaktır.

Her reset atıldığında 0 lanıp +300 point gelmesi ise en çok nefret ettiğim konulardan biridir. Oyunda insanları sıkacak türden şeyler yapmamak gerekir. Oyuncuya sürekli aynı zamanı tekrar tekrar yaşatmak çok gereksiz birşey. Bunun yerine dediğim gibi exp azaltılıp statların kalıcı olması çok daha iyi olabilir.

Benim görüşüme göre exp az ve statlar kalıcı olunca lvl\pointlerin birazcık fazla olması çok daha iyi olabilir.

Dark Knight:7
    Dark Wizard:7
    Fairy Elf:7
    Magic GLadyatör:10
    Dark Lord:10

Daha uygun olabilir.

Sanırım upgrade ayarlarında bir yanlış yazım olmuş. Soul %100 iken Soul + Luck %75 yazmışsın. Bunların yanlış yazıldığını düşünerek cevap veriyorum. Soul + luck %100 den %90 a indirilse daha iyi olabilir. Birazcık risk olması her zaman iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wade

quote:

100.000.000M reset ücreti olması güzel. Ayrıca bless bug kapalı olmasıda bunun referansı olmuş. Paranı kasmanın zorlaştırılmasıda oyunda zeni daha çok değerli kılacaktır.

Her reset atıldığında 0 lanıp +300 point gelmesi ise en çok nefret ettiğim konulardan biridir. Oyunda insanları sıkacak türden şeyler yapmamak gerekir. Oyuncuya sürekli aynı zamanı tekrar tekrar yaşatmak çok gereksiz birşey. Bunun yerine dediğim gibi exp azaltılıp statların kalıcı olması çok daha iyi olabilir.

Benim görüşüme göre exp az ve statlar kalıcı olunca lvl\pointlerin birazcık fazla olması çok daha iyi olabilir.

Daha uygun olabilir.

Sanırım upgrade ayarlarında bir yanlış yazım olmuş. Soul %100 iken Soul + Luck %75 yazmışsın. Bunların yanlış yazıldığını düşünerek cevap veriyorum. Soul + luck %100 den %90 a indirilse daha iyi olabilir. Birazcık risk olması her zaman iyidir.
    saol extreme statlar kalıcı olup exp den düseceyiz ama statlar yine 5/7 olacak

• quote:

saol extreme statlar kalıcı olup exp den düseceyiz ama statlar yine 5/7 olacak

Alıntıları Göster
    su an item için /gokalima komutunu yapmaya çalışıyouz
  • quote:

Alıntıları Göster
    kaliteli mi olacak? öyleyse bence kaliteli şöyle olur;

100-200 arası exp
    kalıcı stat
    reset sınırı; 30 civarı uygundur
    paranın değeri olacak, alım satım sadece takas usülüne bırakılmamalı, zenli item fuzli olmamalı
    reset için katlamalı zen ödemesi olmalı, sdaece lvl atlamakla res atılmamalı
    party de zen drop olmayacak, exc dropları ve kundunlar oyle ayarlanmalı kı exp pad leatherin dahi değeri olmalı
    heart love s.o.magic vs. +11 gibi saçma drop olmamalı, en yüksek +7
    gm oyunda gözükmemeli yok at yarışı yok kundun aktivitesi gibi beni bul oyunu gibi saçma işlerle uğraşmamalı
    ve bu bir Türk serveriyse kelime sansür listesi özenle hazırlanmalı (:
    bir de mümkünse sitede market olmalı

benim için kapanma suresı dısında kalıtelı server bundan ibaret

• quote:

100-200 arası exp
    kalıcı stat
    paranın değeri olacak, alım satım sadece takas usülüne bırakılmamalı, zenli item fuzli olmamalı
    party de zen drop olmayacak, exc dropları ve kundunlar oyle ayarlanmalı kı exp pad leatherin dahi değeri olmalı
    gm oyunda gözükmemeli yok at yarışı yok kundun aktivitesi gibi beni bul oyunu gibi saçma işlerle uğraşmamalı

güzel dedin zaten düsüncem o res sınırı 50 olacak kalan hersey dediğin gibi olacak bide item sadece /gokalima ve +5 kundun dan düsecek admin oyunda sadece pzar qünü 1 ewent yapacak beni bul kazanana 2 +5 box verecek

• quote:

quote:

100-200 arası exp
    kalıcı stat

güzel dedin zaten düsüncem o res sınırı 50 olacak kalan hersey dediğin gibi olacak bide item sadece /gokalima ve +5 kundun dan düsecek admin oyunda sadece pzar qünü 1 ewent yapacak beni bul kazanana 2 +5 box verecek

Alıntıları Göster
    hadi hayırlısı ozaman (:

• quote:

hadi hayırlısı ozaman (:

Alıntıları Göster
    Amin insallah bu salı günü serveri online ypacaz bakalım arrtık tutacakmı
  • quote:

Version eğer S3 Ep1 olacaksa /gokalima komutuna gerek yok çünkü kalima bileti ayrı yapılıyor veya hazır hali npclere koyulur.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Turtle

quote:

Version eğer S3 Ep1 olacaksa /gokalima komutuna gerek yok çünkü kalima bileti ayrı yapılıyor veya hazır hali npclere koyulur.

Kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    Forumları bu yeni zamanlarda takip edenler beni tanır ve Ratelerimde genelde standart ve Webzen Like şeklinde olması daha çok hoşuma gidiyor. Hatırlamıyorum kaç senesiydi ama Universal Mu Online diye bir 3x serverım vardı online sayım 50 leri görmüştü. Demem oki şöyle bir rate olayı güzel olur

S.B.S.A Mu Online diye bir başlık açmıştım ordaki ratelere yakın birşey

Exp: 50x-70x Gibi
    Drop : 20x-30x Gibi
    BB : Kapalı
    Reset Level : 400
    Max Level : 400
    Max Reset : 5-7 Gibi
    Reset Ücreti : 30.000.000 Zen (Drop düşük olduğundan zen miktarıda düşük olucaktır ;) )
    Grand Reset : Kapalı

Statlar Standart 5-7

Soul : %50
    Soul + luck : %90 (Luck lı itemlerin değerini arttırır böyle bir ayar ;) )
    Life : %100 (Life %100 Olsun bunca zorluğun içinde bence güzel bir tesellidir :) )

+10 : %65 || + luck : %90 ( Gene luck lı itemlerin değerini arttırıcak bir ayar :) )
    +11 : %60 || + luck : %80
    +12 : %55 || + luck : %70
    +13 : %40 || + luck : %60

Bence Versionu nu Bugını en aza indirebildiğin bir Files ile aç. He eğer Sezon 5 i sorunsuz kurabilirim diyorsan Şiddetle tavsiye ederim ki güzel bir versiyondur.

Edit: @TROJ dedikdlerine katılıyorum ki zaten Mirah içerikli bir Başlık açmıştım bilmiyorum baktın mı :) Hani Cidden Mu sektörü öldü Türkiyede ama bu hep ölü kalıcak manasına gelmiyor kim Parasını sevmeyip tüm parasını bu işlere harcarsa :d o başarılı bir server kurucaktır elbet :P :) Çünkü bu tür şeylerde Sağlam bir bütçesi olan gider Webzenden files satın alır sonra gider güzel bir kiralık dedicated makine ye kurar. Birde işi bilen 2 3 kişiyi yamacına alır . Alın size sağlam bir server :) He ama tutarmı tutmazmı bilinmez ama tutucağı olasılığı daha yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E76BDB340 -- 23 Eylül 2010; 20:25:31 >

• quote:

quote:

Daha uygun olabilir.

wade benim de en nefret ettigim statlarin silinmesi ama hangi serverde oynuyosam statlar silinior ne yapalim acin duzgun bi server gelelim

• quote:

Orijinalden alıntı: -MalcolM-X-

quote:

quote:

Daha uygun olabilir.

wade benim de en nefret ettigim statlarin silinmesi ama hangi serverde oynuyosam statlar silinior ne yapalim acin duzgun bi server gelelim

Alıntıları Göster
    Statların silinmesini bende hiç sevmiyorum kötü bi durum oluyor. Silinse bile 750+

gelse reset başına point yine güzel olur. Ama Genelde Reset point siliniyo 300+ point veriyo.

Ve Margause arkadaşımızın dedigi gibi 5-7 res yaparsak reset sınırını yandık Goblin Bile

kesemicez heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByCeLLaT -- 24 Eylül 2010; 14:42:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCeLLaT

Statların silinmesini bende hiç sevmiyorum kötü bi durum oluyor. Silinse bile 750+

gelse reset başına point yine güzel olur. Ama Genelde Reset point siliniyo 300+ point veriyo.

Ve Margause arkadaşımızın dedigi gibi 5-7 res yaparsak reset sınırını yandık Goblin Bile

kesemicez heralde

Alıntıları Göster
    exp:75

drop:50

Res :ücreti 50 m

Reset ödülleri : ilk 75 reset sm bk elf mg dl +13 full wings

ilk 100 reset sm bk elf mg dl +13 full set

full reset: 200

150 rest de top list 1. si ve 2.si duel ypacak kazanana Gm'lik verilecektir server toplistin 200 reset olmasıyla resetlenecekdir server bu hafta online

server resetlendiğinde gm liği verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R!avager -- 24 Eylül 2010; 16:23:19 >

• quote:

150 rest de top list 1. si ve 2.si duel ypacak 1.ye Gm'lik verilecektir server toplistin 200 reset olmasıyla resetlenecekdir server bu hafta online

reset sınırı dediğin bu muydu? tam stat olduktan sonra reset sınırının anlamı ne anlayamadım bari bırak kaptırıgitsin millet, tamam attılar o kadar resi tam stat oldular sonraki hedef +13 tam set. peki ya sonra oyuncular gm lik için savaşacak, gm lik böyle verilebilir mi?

oyunculara hedef değil sınır belirleyin onlar bu sınır çerçevesinde hedeflerini kendileri belirlesin..

ben eng mg olmak isterim, karşımda da str mg görmek isterim, tam stat 2 mg 2si de tam +13 setli, farkları? amaçları?

--
    benim oyum negatif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROJ -- 24 Eylül 2010; 15:33:48 >

• quote:

quote:

150 rest de top list 1. si ve 2.si duel ypacak 1.ye Gm'lik verilecektir server toplistin 200 reset olmasıyla resetlenecekdir server bu hafta online

reset sınırı dediğin bu muydu? tam stat olduktan sonra reset sınırının anlamı ne anlayamadım bari bırak kaptırıgitsin millet, tamam attılar o kadar resi tam stat oldular sonraki hedef +13 tam set. peki ya sonra oyuncular gm lik için savaşacak, gm lik böyle verilebilir mi?

oyunculara hedef değil sınır belirleyin onlar bu sınır çerçevesinde hedeflerini kendileri belirlesin..

ben eng mg olmak isterim, karşımda da str mg görmek isterim, tam stat 2 mg 2si de tam +13 setli, farkları? amaçları?

--
    benim oyum negatif

Alıntıları Göster
    tam +13 setli olması imkansız çünkü oyunda 2 mg +13 setli olamaz yazmişim oraya Troj elf bk sm dl mg die ilk 150 (senin Bi onerin warsa yazablirsin)

• quote:

tam +13 setli olması imkansız çünkü oyunda 2 mg +13 setli olamaz yazmişim oraya Troj elf bk sm dl mg die ilk 150 (senin Bi onerin warsa yazablirsin)

Alıntıları Göster
    haklısın dostum orayı yanlış anlamışım ama bu mantığı değiştirmez, tabi ki bunlar benim düşüncelerim, burda kişilerin fikirlerini soruyorsunuz bi sentez yapıp ortaya en iyisini koymaya çalışıyorsunuz bu güzel bir şey, tabi ki de oyunda bu tür ödüllendirmelerin etkinliklerin olmasını isteyenler de vardır, sonuç olarak da burda herkesin "ben şöyle-böyle serverde oynamak isterim" dedikleriyle serverin özellikleri ortaya çıkacak(ki böyle bir başlık açıldıysa bunun böyle olması isteniyor), benim de oynamak istediğim server;
    oyun oyunculara bırakılmalı, serverde ek özellikli itemler olmamalı ( ilk 100reste 5 charı ölümsüz yapmamak gibi)
    reset sınırı karakterlerin statları belli dağılım gösterebilecek şekilde belirlenmeli, eng mg, str mg, eng elf, agi elf vs. ayrımı olabilmeli sadece sete bağımlı farklılık olmamalı
    ben oyun yönetiminin yaptığı etkinliklere karşıyım, ama belli zamanlar arası exp artırımı olabilir drop artırımı olabilir, kundun dağıtmalar falan yanlış, oyuna yeni başlamış karakter bi gm gördü diye +5 kundun kazanıp atıyorum bi exc great iteme sahip olmamalı

sizlerin de bu oyundan bi getiri beklemeniz normal, tabi ki ilerde bunun da oyuna etkisi olacaktır, odeme yoluya item vermeler vs. üstte ek ozellikli itemlere karsı cıktıgımı soylemiştim, ama bakın nasıl kazanabılırsınız, kredi sistemi yapıp sadece bazı özelliklerden yararlanmak için belli kredi miktarlarını fiyatlandırabilirsiniz. bu krediler örneğin stat değişimi özelliği, karakter isim değişikliği özelliği, 150lvl sonrası item bulmadan dw>sm dk>bk yapma özelliği, yahut web markette herkes item alabilir fakat item satmak için bi aktivasyon kodunu fiyatlandırabilirsiniz. bunlar gibi, işte bunlar oyuncular arası uçurum yaratmaz.

böylesi daha hoş olmaz mıydı?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.