Şimdi Ara

TX-P42ST33E Tv de DLNA Özelliği var mı ? Yok mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TX-P42ST33E Tv de DLNA Özelliği var mı ? Alırken tv nin üzerinde dlna özelliği varmış gibi birşey yapıştırılmıştı bende aldım.Kullanma klavuzuna bakıyorum dlna ile ilgili bir ibare görmedim.Dlna özelliği yoksa şayet dlna yı çalıştırmak için tv üzerine bir aparat takılıp bu özelliği aktifleştirebilir miyiz ? Ayrıca wifi adaptör sadece internete girmek için mi yani wifi adaptör almış olsam dlna özelliğini aktifleştirebilir miyim ? Bu arada 3D gözlük bulma olayı ne kadar sıkıntılıymış hiçbir yerde yok.Yan sanayi TY-EW3D10 model bir gözlük siparişi verdim daha gelmedi nasıl bir görüntüyle karşılaşacağım çok merak ediyorum.

• Ben 1 senedir kullanıyorum wifi dongle almadığım için anlayamıyorum,
    Benim bildiğim GW30 larda var ST30-33 serilerinde yok.Ama en iyisi resmi sitesine bakman.Benim araştırmalarım yok diyor.
    3D gözlük ben vatan bilg. aldım 140TL'ye sene başı, bilmiorm 4-5 kere kullandım bi de Killzone 3 oynadım oyun baya değişti,filmler animasyon değilse abartı bişey olmuyor(sinemaya göre tabi).
    Bilmiyorsan söyleyeyim 2012'in en iyi 3D' özelliğini LG'nin teknolojisi değil,SONY,PANASONİC vs aktif gözlüklü kullanım kazanmıştır.Kalite bi tık önde.Gözlük hafif rahat ol.(yan sanayi bilemiyorum fakat 2013'te ortak aktif gözlükler çıkacak diye dıydum)
  • p42st33 lerde anladığım kadarıyla dlna yok ama şöyle bişey yok mu mesela tv ye takılan bi aparat olsa dlna özelliğini kullansam böyle birşey var mı acaba.
  • Benim tv 2011 model :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.