Şimdi Ara

TYT fen-matematik için hangi kaynakları önerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
1
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2023'te sınava gireceğim. TYT matematik ve Türkçe'ye başladım. Deneme çözdüğümde Türkçe 32 net kadar geliyor, matematiğim berbat derecede kötü. 2 soru işaretliyorum 1'i yanlış. Bu zamana kadar doğru düzgün mat hiç çalışmadım. Sınavdan önce çalışıyordum 45-50 alıyordum hoca da geçiriyordu. 10 gün önce başladım çalışmalara, konuları bilmediğim için de işaretleyemiyorum tabii. Sözel derslerde hiçbir sıkıntım yok. Üzerlerine düşersem fulleyebileceğimi düşünüyorum. Bu yüzden şu an en çok TYT fen ve ayt-tyt matematiğie asılmalıyım. EA'dan gireceğim bu arada. Sözel okulumuzda yoktu zorla EA seçtirmişlerdi, sonra bölümleri düşününce mantıklı geldi EA'dan girmek. Bana tyt fen'i 0 olan biri için kaynak ve youtube kanalı önerirseniz çok mutlu olurum, matematik için de herr türlü önerinize açığım. iyi çalışmalar herkese :)

• Tyt adına bence fen için birer kaynak çözülüp ardına branş denemesi çözülmeli
    Fizik için soru bankası 345 veya 3d YouTube kanalı vip fizik, fizikle barış
    Kimya için sb aydın,Miray veya orbital YT kanalı kimyabilen, kimya adası
    Biyoloji için sb 3d veya aydın YT kanalı selin hoca, fundamentals
    Matematik için ise 1. Kitap 345 TYT 2. Kitap 3D TYT kanal olarak mert hoca olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoz0 -- 4 Haziran 2022; 19:37:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.