Şimdi Ara

U-700 aldım aniden nedir bu telefon??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar dediğim gibi girdim dükkana satıcı u 700 dedi bende aldım ama nedir farklı ne özeliği var bilen var mı ?

• satıcıya ne dedin de u700 dediki? soruyu biraz daha açıklarsan yardımcı olabiliriz. Ayrıca hayırlı olsun..
  • sadece tipini beğendim ve ayrıca samsung almak için gitmiştim :):)
  • detaylı özelliklerine buradan bakabilirsiniz....http://www.telpa.com/?samsung=U700
  • Video çekiminin kalitesizliği ve parlak kısmın soyulması sorunları hariç genel olarak güzel bir telefon...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Maxy_

Video çekiminin kalitesizliği ve parlak kısmın soyulması sorunları hariç genel olarak güzel bir telefon...

+1907
  • quote:

Orjinalden alıntı: leviathan_01

evet arkadaşlar dediğim gibi girdim dükkana satıcı u 700 dedi bende aldım ama nedir farklı ne özeliği var bilen var mı ?

Samsung U700, özellikle şık tasarımı ve HSDPA desteği ile ön plana çıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leviathan_01

sadece tipini beğendim ve ayrıca samsung almak için gitmiştim :):)

Sen beğendikten sonra mesele yok.
    Hayırlı olsun, güle güle kullan.
  • gayet güzel bir seçim samsung ultra serısıne aıttır aldığınız bu telefon.oldukça ince ve dokunmatik tuş takımına sahip olan bu telefon kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor.sadece tüm samsunglara özel olan program yükleme işlemi biraz zor olsada alıştıktan sonra onunda zor bir tarafı kalmıyor.
    ayrıca tasarımınında çok başarılı olduğunu söylemek gerekir.
    dokunmatik tuşlara sahip modeller olan e900-e950-e840-u600 oldukça rağbet görern modellerdir.belki tuş takımlarına alışmanız biraz zaman alabilir ama alıştıktan sonra norma tuşlu bir telefon kullanmayacaksınız.
    sonuçta güzel bir seçim ve sizin bir telefondan beklenebilecek tüm ihtiyaçlarınızı yeterince karşılayacağını düşünüyorum u600'ün.
    güle güle iyi günlerde kullanın...

• quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

gayet güzel bir seçim samsung ultra serısıne aıttır aldığınız bu telefon.oldukça ince ve dokunmatik tuş takımına sahip olan bu telefon kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor.sadece tüm samsunglara özel olan program yükleme işlemi biraz zor olsada alıştıktan sonra onunda zor bir tarafı kalmıyor.
    ayrıca tasarımınında çok başarılı olduğunu söylemek gerekir.
    dokunmatik tuşlara sahip modeller olan e900-e950-e840-u600 oldukça rağbet görern modellerdir.belki tuş takımlarına alışmanız biraz zaman alabilir ama alıştıktan sonra norma tuşlu bir telefon kullanmayacaksınız.
    sonuçta güzel bir seçim ve sizin bir telefondan beklenebilecek tüm ihtiyaçlarınızı yeterince karşılayacağını düşünüyorum u600'ün.
    güle güle iyi günlerde kullanın...

ama arkadaş u700 aldım demiş

• Ne diyelim hayırlı olsun
  • quote:

ama arkadaş u700 aldım demiş

hadi yaaaa
    olsun pek bir farkı yok 2 telefonun

o kadarda uğraştım yazdım.neyse artık
  • çok terşekkür ederinm güzel bir telefon inşallah metalik olan yer soyulmaz soyulursa direk yollarımm garantiye...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.