Şimdi Ara

ucuk fikirlere ihtiyacım varrrrrrrrrrrrrr!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar hepinizin destegini bekliyorum bu konuya.
    konumuz en ucuk fikirler.

diyelim ki elinizde kablosuz bir baglantınız var ve band genisliginiz de oldukca yuksek. hızınız en az 2mbt(ortalama olarak da 15mbt) olabilir. bu kablosuz baglantıyı istediginiz yere tasima gibi bir sansınız da var ayni zamanda. mesela elinizde bu baglantiyi destekleyen bir cihaz olsun siz bu cihazı yanınızda tasıyarak ister nete girin ister telefonla konusun isterseiniz net üzerinden film satin alıp izleyin. hersey mumkun.

siz boyle bir baglantidan nasil bir hizmet beklerdiniz?

kendimden ornek veriyorum mesela bu kadar hızlı bir baglantı ile sehir guvenligi saglanabilir. band genisligi ve hız yuksek olacagından sehrin her yerine koyacağınız kamerlarla anında ses ve goruntu elde edip ekiplerininzi istediginiz yere hızlı bir sekilde yonlendirebilirsiniz.

ya da sevgilinizi bu alet sayesinde 24 saat kontrol edebilirsiniz. hemde sesli ve goruntulu olarak

henüz altyapısı kurulmamamıs sehirlere interneti kablosuz olduğu için hızlı bir sekilde goturebilirsiniz.

en guzeli de 1mbt icin ödediginiz para azalır, hızlanırsınız ve sabit olmaktan kurtulursunuz.

sorusu olan varsa sorabilir fikirleriniz bekliyorum

• yılları kapatır yerlerine evler yaparım, bu bağlantı ilede eğitimi evde işi evde hallederim... böylece trafik derdide kalmaz
  • ii fikir
    ben de sunu soyliyebilirim butun islemlerinizi net üzerinden yapacağınız bir otomasyon sistemi geliştiririz ve e-devlet olur hersey sıra beklemeyiz
  • arkadaslar lutfen bisiler yazın yau onemli bi proje var belki yadıklarınız degerlendirilir

• Benim aynı anda 6 hatunla grup yapma gibi bir uçuk fikrim var.
  • sanırım yeterince uçuk oldu

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Benim aynı anda 6 hatunla grup yapma gibi bir uçuk fikrim var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zanetti35

sanırım yeterince uçuk oldu

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Benim aynı anda 6 hatunla grup yapma gibi bir uçuk fikrim var.

eh tabe genis bandlı interneti boyle kullanır turkler altı tane web cam acık kesinti yok ses de gelio
    ama tabe ben bunu proje grubuna sunarsam projeden atılırım heralde
    yok mu cidden istediiniz bisiiler yau ben isterdim mesela evim akıllı olsun eve gitmeden arabada bi komutla herseyi hazırlatiim hatta evimi her an izleyebiliiim. gerci öğrenci evinde hırsızlık olmaz ama fare düşse buzdolabına kafasını deler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.