Şimdi Ara

ucuz çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam, internetten çıktı almak istiyorum ama hiç kredi kartıyla işlem yapan bir baskı merkezi bulamadım. önerdiğiniz bir baskı merkezi var mıdır?

nakit kullanmıyorum, dolayısıyla eft/havale gibi bir şansım yok.

kolaykopi diye bir site buldum ama onlar da güvenilir mi emin olamadım. hakkında pek yorum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A35AF8C39 -- 18 Mart 2022; 1:0:33 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ucuz Çıktı Almanın Yolları

Günümüzün dijital dünyasında, baskı maliyetlerini düşürmek her zamankinden daha önemli hale geldi. İşte birkaç ipucu:

• Dijital Dosyalar Oluştur: Baskı maliyetlerini azaltmak için belgelerinizi dijital dosyalara dönüştürmeyi düşünün. Bu, kağıt kullanımını ortadan kaldırır ve baskı işlemini daha uygun fiyatlı hale getirir.
    • Toplu Baskı: Tek seferde daha fazla kopya baskısı alarak baskı maliyetlerini düşürebilirsiniz. Bu, özellikle broşürler veya el ilanları gibi yüksek hacimli baskı işlerinde geçerlidir.
    • Çevrimiçi Baskı Hizmetlerini Kullan: Çevrimiçi baskı hizmetleri, genellikle yerel baskı dükkanlarından daha uygun fiyatlar sunar. Kolaykopi gibi platformlar, çok çeşitli baskı seçenekleri ve rekabetçi fiyatlar sunar.

Kolaykopi'nin Güvenilirliği ve Müşteri Yorumları

Kolaykopi, güvenilir bir çevrimiçi baskı hizmetidir. Müşteri yorumları genel olarak olumludur ve şirketin hızlı teslimat süreleri, kaliteli çıktılar ve uygun fiyatlarından bahsedilmektedir.

Kolaykopi ile ilgili bazı şikayetler olsa da, bunlar genellikle gecikmiş teslimatlar veya baskı kalitesiyle ilgilidir. Ancak, şirket müşteri hizmetlerine önem vermekte ve sorunları hızlı bir şekilde çözmek için çalışmaktadır.

Çevrimiçi olarak baskı hizmeti arıyorsanız, Kolaykopi'yi göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Uygun fiyatlar, çeşitli baskı seçenekleri ve güvenilir müşteri hizmetleri sunar.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • vip fizik notlarını vivakitaptan almıştım bir sıkıntı çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95F633C57 -- 18 Mart 2022; 1:4:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oradan istediğim pdfi çıkartamıyorum, deneme falan çıkartmayı düşünüyorum. onların baskı merkezi de nakit çalışıyor

• Up ben de merak ediyorum bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up, belki bir bilen vardır

• Hepsi havale çalışıyor kişisel ibana attiriyorlar vergi kaçırması kolay ondan herhalde

• kredi kartıyla havale olmuyor mu hocam? internette oluyor yazıyor ama detaylara inmiş hiç anlamam ben de onlardan. bi bakın isterseniz.

• viva berbat önermem. gittikçe zam yapmaya başladı sahibi muhammed miydi neydi 3 yil once almistim en son

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şu kolaykopi hakkında bilgisi olan kimse yok mu ya

• Merhaba kolaykopi den sipariş verdinizmi memnun kaldınızmı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.