Şimdi Ara

ucuz nikelaj - krom hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yakın bir arkadaşım geçen hafta 2004 connect aldı tek sürgü yukarı açılan bagaj kapağı olanlardan 90lık. Ancak araçta sadece krom yan basamaklar, plastik tavan barı ve uçak kanadına benzer ibretlik bi spoiler var.

İçi için komple maun (internette gördüklerimiz hoş durmuyordu) veya piano black setlerden uygulamayı düşünüyor (24 parça sanırım ön göğüs neredeyse komple).
    Dışı için ise ön farlar, ön panjur, kapı çitaları, cam çitaları, kapı kolları, plakalık, bagaj altı, cam çitası, aynalar, stoplar, depo kapağı, kapı eşikleri vs. komple krom yapmayı düşünüyor + olaraktanda öne sis farlı bi koruma, arkaya krom koruma barı, tavana düzgün kromlu bi bar, anatomik spoiler (uçak kanadına + olarak ) ve ön 3 cam hariç komple perde film + perde ve son olarakta 15inç çelik jant düşünüyor (2006 deluxe veya 2010 glx jantı).

Şimdi gelelim asıl soruma, krom mu nikelaj mı her neyse o metal gibi parlak parçaların ucuzları olduğunu duydum mesela arkadaş passat için (daha önce konusunu açmıştım) yaklaşık 3-4 milyarı gözden çıkarmıştı (tabi 2 milyardan fazlası jant için) ancak sanayiiye girdiğimizde mesela internette en ucuzu 100 lira olan ön panjur kromlarını tanesi 5 liraya aldı sinyal çerçevesi 30 lira nette ancak 2 liraya aldı 2 tanesini vs. bu ucuz olanlar (yıkanınca atar demeyin daha önce kullananlar sadece 1 seneyi geçince parlaklık gidiyor sararıyor diyor ki ucuza gelirse senede 1 yenilemeye razı kendisi) ne diye geçiyor ? internette birçok alışveriş aksesuar tuning sitesi gezindik ama bulamadık

tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyoruz

teşekkürler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.