Şimdi Ara

Umut Bulut

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu takımın ilk 11'de banko forveti Umut Bulut'tur.
    Yedek kalınca trip atmaz. Şans verilen her dakika mücadele eder. Bitiriciliği de gayet iyidir. Hiç durmadan press yapar. Şu anda da çok formdadır. Daha ne lazım 11 için?

• şahsen ben derbi için drogba'nın oynamasını istiyodum bu maçtan önce de. umut yedek ama buraktan da drogbadan da daha faydalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Pilgrim

Bu takımın ilk 11'de banko forveti Umut Bulut'tur.
    Yedek kalınca trip atmaz. Şans verilen her dakika mücadele eder. Bitiriciliği de gayet iyidir. Hiç durmadan press yapar. Şu anda da çok formdadır. Daha ne lazım 11 için?

Bunu 2 yıldır bas bas bağırarak söylüyoruz ama halen burak yılmaz diyen futbol bilgisizleri var şu bölümde yahu burak dediğinzi adam top süremez depar atamaz adam geçemez pasları etkili değil sadece sağlam bi ara pası yakalarsa şansa 1 tane sallar birde boyundan dolayı bazı kafa toplarında etkili başka hiç bir artı yanı yok burak yılmazın zeki bir oyuncu değil. Tamam umutundan bazı konularda ondan geri kalır yanı yok ama canını dişine takar press yapar rakip defansı yorar boş alanlara koşular yapar fırsatları değerlendirir umut drogba ikilisini bende tercih ederim yada satıcak yönetim burak'ı da umutu'da şu takıma drogbanın yanına adam gibi akıllı zeki genç süratli bir forvet alınacak başka yolu yok.

• Zaten Burak gelmeden önce leblebi gibi gol atıyordu kısa zamanda olsa. Ne zaman ki Burak geldi, Semih Şentürk moduna alındı..

Türk futbolunun yeni Semih Şentürk'ü, Umut olacak galiba..
  • Abi Umut en azından rakip defansı bunaltıyor, çabalıyor.
    Faydalı ve verimli olabiliyor.
    Sisteme de oturtabilirsin,

diğeri gibi değil ismini zikretmek bile istemiyorum artık.
  • Tam tersi bitiriciliği çok kötüdür ve son vuruş özürlüsüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Tam tersi bitiriciliği çok kötüdür ve son vuruş özürlüsüdür.

Ama fiziksel olarak Türk futbolcuları arasında en iyilerden kendisi bunu sizde biliyorsunuz :)
    Bitiricilik konusu ise geliştirilebilir bakın D.Milito vardı 30 yaşına kadar milli takıma çağrılmamış sonradan girmişti çok verimli forvet değildi gençliğinde 20lerin sonlarına doğru kendini buldu. Umut içinde aynı şey geçerli olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Tam tersi bitiriciliği çok kötüdür ve son vuruş özürlüsüdür.

Burak gibi top kontrolu ve paslari da hic iyi degil maalesef.Surekli oynamaya baslasin o zaman da forumdaki basliklari tahmin edebiliyorum.Trabzonun maclarini izlerken ben cildiriodum arkadas Umut u gorunce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf karizmatik olmadığı için şans tanınmayan futbolcu.

bazı insanlar vardır, işlerini çok iyi yaparlar ama sanki karizmaları yoktur, malesef umut öyle biri, ağzıyla 5 maç kuş tutsun, sonra 2 gol kaçırdı diye yuhalanır, yedekte başlar, sesini çıkarmaz, karyeri biter sıradan bir futbolcuymuş gibi kalır hatıralarda. yazık. son yılların en underrated türk futbolcusudur.
  • ankaragucundeyken cok izledim statda o donem bile kimse memnun degildi ama beygir gibi kosuyordu surekli yani banko 11 oyuncusu olmasi zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak'tan çok daha mücadeleci olmakla beraber topla hareketlenmede Burak'tan bir farkı yok. En azından rakip savunmaları daha bir meşgul edeceği için Burak'tan bir adım önde bana göre...
  • Tamam bitiriciliği o kadar da iyi değil kabul ama ben, Umut Galatasaray'a geldiğinden beri hiç sövdüğümü hatırlamıyorum. Öyle saç baş yolduracak bir maç çıkarmıyor. Ama Burak 1000 pozisyona girip 1-2 gol buluyor. Attığı goller, kaçırdığı golleri hafızadan bir anda siliveriyor. Burak her maç saç baş yolduruyor ama attığı golle kurtarıyordu kendini. O kadar çok pozisyona girip gol atamazsan zaten futbolu bırak kaç.
    O kadar süreyi Umut alsa daha çok gol atacağına eminim. Burak kadar pozisyona sokulduğu zaman Umut daha etkili olacaktır.
  • 4 Maç üst üste umudu seyredene kanser teşhisi konuyor beyler O değil de bu sezon mu tutmaya başladınız Galatasarayı yada yeni mi izliyorsunuz Umutu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.