Şimdi Ara

ÜNİVERSİTE HAYAL Mİ OLDU 5 SN BİR BAK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLAR YGS NETLERİM: TÜRKÇE :21 MAT:6 SOSYAL:13 FEN:14

lys1 den patladım resmen matematik 5 net geo 1 net

fende ne yapmam lazım barajı geçsem yeter... kimyam biraz iyi

• luthelx3 L kullanıcısına yanıt
    1.Beynin var mı? 2.Cevabın evetse Neden kullanmıyosun?
  • Barajı bu sene geçemezsin seneye artık olan olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane94

1.Beynin var mı? 2.Cevabın evetse Neden kullanmıyosun?

dostum beynim var lys de kötü yapmanın sonucu aşşalaman gerekmez bu senin beyninin olmadıgını gösterir normalde 13 14 civarı yapıyodum heyecandan bşey yapamadım hepsi bu barajı geçsem vakıf yazıcam. komik bi durum değil bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luthelx3 -- 15 Haziran 2015; 20:09:30 >
  • luthelx3 L kullanıcısına yanıt
    Acayip komik bir durum ama ben gülmekten çok ..böylelerini de üniversiteye alıyolar ya diye üzüldüm.matematikten 15 net bile geodan 10 net bile yapamadıysan

• quote:

Acayip komik bir durum ama ben gülmekten çok ..böylelerini de üniversiteye alıyolar ya diye üzüldüm.matematikten 15 net bile geodan 10 net bile yapamadıysan

matematik tamamda geo 10 çok

• quote:

Orijinalden alıntı: LiteraryN

quote:

matematik tamamda geo 10 çok

Alıntıları Göster
    fenden toplam 25 30 civarı yapıyorum denemelerde ne olur beyler şansım var mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EB7E18467

Bu mesaj silindi.
    Sen kesinlikle üniversiteye gitme.Herkes okumak zorunda değil bu ülkenin çaycıya,dönerciye de inşaat işçisine de seyyar satıcısına da vs vs. ihtiyacı var. HERKES ÜNİVERSİTE OKUMAK ZORUNDA DEĞİL.)(meslekleri kesinlikle küçümsemek için yazmıyorum) Hadi bak dalgana
  • quote:

Sen kesinlikle üniversiteye gitme.Herkes okumak zorunda değil bu ülkenin çaycıya,dönerciye de inşaat işçisine de seyyar satıcısına da vs vs. ihtiyacı var. HERKES ÜNİVERSİTE OKUMAK ZORUNDA DEĞİL.)(meslekleri kesinlikle küçümsemek için yazmıyorum) Hadi bak dalgana

Alıntıları Göster
    asıl böyle net yapanları almaları çok yanlış baksana çocuğu resmen ezmiş Allah ıslah etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: illegal19

asıl böyle net yapanları almaları çok yanlış baksana çocuğu resmen ezmiş Allah ıslah etsin

Alıntıları Göster
    up!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: luthelx3

SELAM ARKADAŞLAR YGS NETLERİM: TÜRKÇE :21 MAT:6 SOSYAL:13 FEN:14

hedefinde universite varsa bir sene daha calısmayı dene ama yoksa kendin icin daha gercekci hedefler belirleyip is hayatına atılmaya bak cunku hedefte universite yoksa aile ortam vs.. calıs bir ise gir baskısı gelebilir kendine bir yol haritası cizmeye bak
  • quote:

üniversiteye bölüme bağlı.

bi puan hesaplama sitesine gir aldığın netleri yaz. fenede yapabileceğin netleri yaz okul puanını ekle. çıkan pundaki bölümlere bak.

bol şans umarım istediğin yer olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoonXL

quote:

üniversiteye bölüme bağlı.

bi puan hesaplama sitesine gir aldığın netleri yaz. fenede yapabileceğin netleri yaz okul puanını ekle. çıkan pundaki bölümlere bak.

bol şans umarım istediğin yer olur
    Ben fen değilim insallah geçersinde , gerçekten o netler çok düsük değil mi ? muhtemelden üni olsunda ne olursa mantığıyla gitceksin , bu mantıklı bisey mi ? otur adam gibi önem ver ileride pisman olursun

• quote:

Geometri 10 bende yapamadık 7k YGS vardı heyecandan. Cokmagir olmuş bu

• quote:

Yav arkadaşım konuyla başlığın ne alakası var yapma allah aşkına adam gibi konu açıyosan aç başlığına uygun aç ADAMI HASTA ETMEYİN YA !
  • quote:

Yorum yapan trollere bakma ygs konularındanda çıkıyor onları çözmeye bak
  • Ulan adam birşey paylaşmış yaptığınız yorumlara troller sizi asosyal arkadaşları tarafından dışlanmış süt çocukları burda kimsenin Morelini bozmaya gerek yok
  • falcony06 kullanıcısına yanıt
    Herşey iyi güzel hoş da. Caps Lock niye açık
  • -Joker Face- kullanıcısına yanıt
    Git başka yerde havla yorumlarımın arkasındayım.Yüzüne de söylerim o yorumları.Üniversite okumasın bi cacık olmaz ondan.
  • buradakiler hayatini kitabin basinda gecirmis , asosyal insanlar onlarin gozunde yaninda hep kiz olan tipler tembeldir, ve onlari reelde ezemiyorlar, yani bu yuzden buradakileri ipleme,
    Bu sene onumde oturan cocuk tip kazanacak, kazansin mi evet hak etti , ama kazanmamali cunku doktor olmaz ondan ,
    ondan hicbisey olmaz ama turev yapabildigi icin doktor olacak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.