Şimdi Ara

Üniversite için Defter Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
2.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz üzere tercihler açıklandı ve ben de bu sene elektrik elektronik mühendisliği kazandım.

Elektrik ve elektronik bölüm dersi için büyük bir defter alıp 4 sene boyunca o deftere yazmak istiyorum. Eski dönemden kalan eksiğim olursa şıp diye açıp yararlanabilmek için. Bunun için öneriniz,kullandığınız veya kullanacağınız bir defter markası vs var mi?

En az 1000 sayfa vs olsun ki 4 sene götürsün.

• Up beyler
  • Ben de merak ediyorum
  • 1k sayfalı defteri nasıl taşıyacaksın moruk
  • suicidalMert kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten lise gibi ders yoğunluğu yok ki.
  • Hocam onlarca farklı ders olacak hepsi karışır aynı defterde yıllarca.

Ben 2019'da A5 defterler kullandım küçük küçük. Çantamın içerisine rahat sığıyorlar diye aldım memnun kaldım. Kocaman deftere gerek yok diye düşünüyorum ben.
  • A4 yerine deftere yazmak bence çok daha güzel oluyor ama a4’e yazıp dosya yazma fikri de güzel.
  • Hocam sadece elektrik elektronik bölüm derslerini k deftere yazcam mat fizik vs yazmayacağım
  • thanksalotmygod T kullanıcısına yanıt
    1.sınıf derslerinin büyük çoğunluğu haricindeki sınıflardaki tüm dersler bölüm dersi ama
  • O zaman ayrı defter alırım her ders bir onceki dersle alakalı değildir sonuçta bir siniflandirma vardır.
    Hocam bende eee kazandım bi tanıdık fazla defter kullanmayacaksınız zaten demişti bana bende 2 3 tan az yapraklı defter kullanırım
    Bence bölüme başlayınca öyle düşün derslerin işlenişine göre falan daha iyi anlarsın nasıl defter düzenini ayarlamak istediğini.
  • Olabilir hocam sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.