Şimdi Ara

ÜNİVERSİTE KAYIT SİLDİRME ACİL YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
7.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu yıl sınava tekrar hazırlanıp girdim.Malum daha sonuçlar açıklanmadı ama üni. den kayıt sildirme işlemi 15 gün bile sürüyormuş bugün öğrenci işleri ile görüştüm böyle söylediler.Ama bu kadar geç bi sürede alırsam diplomayı yeni üni.ye ne ara kayıt yaptırıcam. Ankara Üniversitesinden kayıt aldırıcam daha önce buradan kayıt aldıranınız var mı??? İşlemler yani diplomayı alma kaç gün sürüyor?

• Lütfen çok önemli. Bilgi almam lazım. Ankara'ya gidicem yarın.
  • Benim 2 saat sürmüştü, aynı gün diplomayı da almıştım. Okuldan okula değişiyor sanırım.
  • cebir_15 C kullanıcısına yanıt
    Aynı Üniversite'den bende aldıracam kaydımı ve şuan rizedeyim 15 gün mü sürüyormuş ben Aradım dilekçe yazın askeriyeden askerlikle ilişiği yoktur diye bi kağıt bi de okulun Kütüphanesi'nden kitap borcu yoktur diye bi kağıt bide okulun verdiği kimliği geri verince hallolurmuş ama ne kadar Sürüyor bilmihorjm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben arkadaşıma vekalet verip öyle sildirmiştim kaydımı.1 saat bile sürmüyor.
  • Ben de ktu den sildiricem ama o kadar uzun suruyorsa yalan oldum

• Rother R kullanıcısına yanıt
    Öğrenci işleri hiç bi bilgi vermedi desem yeridir.Bana sadece dilekçe yaz yeter dediler bu arada ben mühendislikten aldırcam kaydımı. Senin hangi bölüm ve sen ne zaman yazıp vericeksin dilekçeyi? Bütün işlemler tandoğandan olur heralde dimi?
    Kitap borcu yoktur denen kağıdı nerden alıcam ? Kütüphanedense, hiç gitmedim o da mı tandoğandaydı?
    Valla bende hiç gitmedim o Yüzden bilgim yok ama ana kampüs Tandoğan ya kesin oradadır ben tam ne kadar sürdüğünü bilsem daha geç gidecem ama haftasonu gidip pazartesi dilekçeyi vermeyi düşünüyorum bilgisayar mühendisliğiydi benim bölüm

Benimde bil. müh 1. sınıfın ilk dönemi bitmeden bıraktım sen ne zaman bıraktın?
    Ben yarın gidicem biletimi aldım dilekçeyi verip geri dönücem.Sonra diplomayı almak için tekrar gitmem gerekecek.
  • Bende bırakıcam büyük ihtimal yarın sildircem korkmana gerek yok 2-3 saatini alır
    Ben hiç başlamadım bi kayıt yaptırdım sonra geri döndüm 😃 diploma almak sıkıntı değil kayıt hemen silinsinde

• neden ya aü bilgisayar kötü mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ama kayıt olurken diplomanın aslını istiyorlar. Diplomanın elimizde bulunması gerekmez mi o zaman? Sen hangi bölümü tercih ettin bu yıl?
  • Ya aslında bana mühendislik pek uymadı zaten ben sağlık alanı istiyodum ama tutturamamıştım...
  • Ben de ayniyim yoku aradim korkacak bisey yok sildirmesen bile kaydini oluyor yeni universitende derse girmeye basladiginda kendiliginden siliniyormus ordan

@bayankus ben %100 İngilizce kazandım Orayı bölüm iyi tabi ama benim istediğim değildi 4 puanla geçen sene tıp kaçırdım bı daha tıp yazdım bu sene

• Üni.den çok mu memnundum? Tabiki hayır, zaten öyle olsa tekrar sınava girmeyi göze almazdım çünkü çok stresli bi süreç.Ankara üni. ne gelirsek algoritma gibi önemli bi dersi 1. sınıfta değil 3. sınıfta gösterecek olmaları çok saçma mesela .Diğer üni.lerde 1 de veriliyor bu ders çünkü algoritma bilmeden kod yazabilmen çok zor.
    Bide benim %30 du. Programlama dili hocamız fizik müh. den mezun yükseğini bilgisayardan yapmış bu yüzden sınıfta kodları hep ezberden yazardı. Halbuki kod yazarken ezbercilikten çok olayın mantığını kavramak önemli. Seni negatif etkilemek istemem ama durum böyleydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebir_15

Üni.den çok mu memnundum? Tabiki hayır, zaten öyle olsa tekrar sınava girmeyi göze almazdım çünkü çok stresli bi süreç.Ankara üni. ne gelirsek algoritma gibi önemli bi dersi 1. sınıfta değil 3. sınıfta gösterecek olmaları çok saçma mesela .Diğer üni.lerde 1 de veriliyor bu ders çünkü algoritma bilmeden kod yazabilmen çok zor.
    Bide benim %30 du. Programlama dili hocamız fizik müh. den mezun yükseğini bilgisayardan yapmış bu yüzden sınıfta kodları hep ezberden yazardı. Halbuki kod yazarken ezbercilikten çok olayın mantığını kavramak önemli. Seni negatif etkilemek istemem ama durum böyleydi...

geçmiş olsun kurtuldun o bölümden. benim de çok yakın bir arkadaşım aynı şeyleri söyleyerek ayrılmıştı ordan. keçiören'deki halini görmüştüm rezaletti gerçekten, gölbaşı'ndaki durumu nasıl bilmiyorum ama.

aynı senin dediğin gibi matlab dersi veren hoca bilgisayar mezunu bile değil diyordu.

• Başka kayıt aldıracak var mı? Öğrenci işleri vs. ile görüşüp bilgi alan varsa nasıl bi süreç yazarsanız çok makbule geçer. Hem benim durumumdakilerde bilgilenmiş olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.