Şimdi Ara

Üniversite sırt çantası kullanılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
19.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Niye kullanılmasın ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BetterBosh

Niye kullanılmasın ki?
    Kullanılır tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BetterBosh

Niye kullanılmasın ki?
    olur tabi. bizim sınıfta kullanan çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepydragon

olur tabi. bizim sınıfta kullanan çok.

Alıntıları Göster
    House okumuş büyümüş doktor olmuş o sırt çantası kullanıyor da üniversiteli kullanmış çok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moyku

House okumuş büyümüş doktor olmuş o sırt çantası kullanıyor da üniversiteli kullanmış çok mu?

Alıntıları Göster
    kullanır tabi şu üniversiteyi izlediğiniz amerikan dizi filmleri gibi sanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

kullanır tabi şu üniversiteyi izlediğiniz amerikan dizi filmleri gibi sanmayın.

Alıntıları Göster
    kullanılır tabikide üniversiteye gidecek adamın böyle düşünceleri aşmış olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Private

kullanılır tabikide üniversiteye gidecek adamın böyle düşünceleri aşmış olması lazım

Alıntıları Göster
    kullanılır tabide sırt çantasına koycak kadar eşya olmuyo bi defter bi kalem silgi tamamdır laptop çantası al ara sıra laptopu getirirsin baya rahatlık olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Private

Alıntıları Göster
    80 yaşında dedem kullanıya sen mi kullanmacan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pirtav

kullanılır tabide sırt çantasına koycak kadar eşya olmuyo bi defter bi kalem silgi tamamdır laptop çantası al ara sıra laptopu getirirsin baya rahatlık olur

Alıntıları Göster
    Bende başta kullanıyordum sonra bu ne olum lisede mi kaldın dedi 1-2 kişi aldırmadım sonradan kızlar bile bişeyler demeye başladı sonra zaten giyim tarzımı biraz değiştirdim spor şeyler giyiyordum gömlek falan giymeye başladım gömlekle sırt çantası pek uyumlu değildi elde taşımaya başkladım bende.

• quote:

Hee aynen ha .3 ekimde başlıyor bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

quote:

Alıntıları Göster
    Bizim sınıftakiler gibi içine sadece 1tane defter koyup getirme lütfen.Kendine yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

quote:

Alıntıları Göster
    bu kafayla 4 yılın heba olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: DgnByz

Bizim sınıftakiler gibi içine sadece 1tane defter koyup getirme lütfen.Kendine yazık.

Alıntıları Göster
    spora felan gidiyorsan illaki taşıyacaksın ama sırf defter taşımak için değmez çanta hamallığı yapmaya
  • üniversitede notta tutma not tutma lisede kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodfalles

spora felan gidiyorsan illaki taşıyacaksın ama sırf defter taşımak için değmez çanta hamallığı yapmaya

Alıntıları Göster
    kullan bence. kalemi filan cebinde mi taşıyacaksın. hem koyacak başka şeylerin de olur. ne bileyim okuduğun kitap, yanında taşıdığın bir şey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZnZgr

kullan bence. kalemi filan cebinde mi taşıyacaksın. hem koyacak başka şeylerin de olur. ne bileyim okuduğun kitap, yanında taşıdığın bir şey...

Alıntıları Göster
    Lazım olursa kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

Lazım olursa kullan

Alıntıları Göster
    Tek ders olunca taşımıyorum fakat bir günde 2-3 ders varsa veya yanımda kaynak götürmem gerekiyorsa taşıyorum. Çevremde ki insanlarda aynı böyle, her hangi bir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar. Gerçi ne sıkıntı yaşanacak ki ?
  • quote:

Lazım olursa kullan

Alıntıları Göster
    Derslerimiz ve kitaplarımız ağır olduğu için (veteriner fakültesi) kullanıyorduk. Ama sırt çantası değil, yandan askılı olan ve A4 boyutundan daha büyük olan çantaları. Sana da onu öneririm genco.
  • quote:

Lazım olursa kullan

Alıntıları Göster
    Şaka mısın ? Soruya bak

Ciddi cevap vereyim, bir adet sırt bir adet postacı olmak üzere iki adet çanta al.O gün ki giyimine göre kullan.Fakülte takımı vs şeklinde bir spor organizasyonuna katılacaksan sırt çantasını spor almanı öneririm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.