Şimdi Ara

Upload Hızım Çok Yavaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar son 1 haftadır upload hızım aşırı derecede düşük durumda.

Bağlantı Durumu Bağlı
    Bağlantı Tipi DSL
    Hat Modu ADSL2+

Gelen Giden
    ADSL Hızı(Kb/s): 8191 77
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 11352 80
    SNR Sınırı (dB): 9.6 8.2
    Hat Zayıflaması(dB): 41.0 41.6
    Güç (dB): 19.2 11.8

Modem sayfasında bu değerler var.5 kere falan müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı oluşturdular sonra aradılar hatta sorun yok dediler hız testi yaptırdılar gene aynıydı sonra tekrar arıza kaydı oluşturdu sonsuza kadar devam edicekler heralde.:) Ne yapmamı önerirsiniz upload hızım çok düşük olduğu için online oyunlarda ping sorunu yaşıyorum.Sayfalar çok geç açılıyo.Hız testinde down:2.1 up:0.07 falan çıkıyo

• Hat şok geçirmiş heralde - hat değerleri sağlıklı değil 8 mbit iyi alıyor hat o zayıflama ile kabloları kontrol et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 5 Ekim 2014; 18:38:51 >
  • Upload Snr Sınırı çok kötü, hattınız santrale uzak. Ev içi kabloları gözden geçirin çözülmesse eve ekip gönderilmesini isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 5 Ekim 2014; 18:40:42 >
  • kabloları kontrol ederim fakat 1 hafta önce sorun yoktu :(
  • arkadaşlar kablolarda bi sıkıntı vardı sanırım onu çözdüm farklı bi prizden bağladım kabloyu değerler şu şekilde değişti

Bağlantı Durumu Bağlı
    Bağlantı Tipi DSL
    Hat Modu ADSL2+

Gelen Giden
    ADSL Hızı(Kb/s): 8191 797
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 15136 1001
    SNR Sınırı (dB): 18.6 14.8
    Hat Zayıflaması(dB): 21.5 9.4
    Güç (dB): 19.1 12.4

fakat hız testinde yine aynı sonuçları almaktayım
  • xeta kullanıcısına yanıt
    heryeri kontrol et speedtesti salla iyi biryerden indirme yapin bakalim kactan indirecek suanda degerler iyi sayilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 5 Ekim 2014; 21:15:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su upload miktarlarini 3g gibi yapamadilar gitti benim v.... Hattin en koti durumu 3.5 mbs fen asagi olmuyor her internetin de boyle yüksek olsa ne iyi olurdu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için farklı bi prizden bağladım kabloyuda değiştirdim bilgisayarıda formatlayınca düzeldi internet.

Upload Hızım Çok Yavaş

Hepinize teşekkürler!
  • xeta kullanıcısına yanıt
    Hattınızda tanımlı hız 8 mbps, 10 mbps speedtest sonucu çıkmış.?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.