Şimdi Ara

Upload yarıda kesiliyor.!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim upload hızında bir sorunum yok, (herhangi bir upload sitesine 20-30 mb a kadar sorunsuz yükleme(upload) yapabiliyorum) ama 60 mb (sınır 100 - 200 mb olmasına rağmen) lık bir dosya upload etmeye çalıştığımda yükleme yarıda kesiliyor ve sunucu ile bağlantı kesiliyor. bunun neden olabileceği hakkında bir fikriniz varmı acaba?

dns ayarlarını denedim olmadı.!
    flash'ı güncelledim (upload kısmının flash tabanlı olabileceğini düşündüğüm için) olmadı.!
    ie - firefox - chrome explorer ile uploadlar yine aynı hepsinde yarıda kesiliyor, yani olmadı.!
    upload sitelerinin kendi programları ile upload etmeye çalıştım olmadı.!
    yukarıda yazdıklarım doğrultusunda bildiğim ne varsa denedim olmadı.!

8 mbit sınırsız (Smile Adsl) abonesiyim ve upload hızı 82 kb/sn.,
    işletim sistemi Windows 7 professional

sorunun sebebini ve/ya çözümünü bilen arkadaşlar vardır umarım. yardımlarınızı bekliyorum.!

• arkadaşım bende aynı sıkıntıyı çekiyorum arkadaşın bi düğün videosu var onu koymak istedim vimeo,dailymotion,blip.tv gibi sitelerin hepsinde 30mb sonrasında bağlantı kopuyor, smile adsl'i aradım ilk başta problem yok dediler ben itiraz ettim tabi bu dedim bana özel bişey deil herkeste aynı sorun var birazda sert çıkıştım telefonla size döncez dediler,bide çok rahat bi konuşma tarzları var insanın sinirlenmemesi elde değil, bi gelişme olursa lütfen burdan haber verin, acaba dns ayarı filan mı deiştirmek lazım ne lazımdır anlamadım ki..
  • Aynı sorun bendede var şu ana kadar 50mb videoyu hiç bir siteye upload edemedim. Sorunu çözlülen var mı acaba.
  • Konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama bendede aynı sorun var. Modem marka everest sg-1500 kablosuz ayarlarda filan bir hatamı yaptım bilmiyorum ama adsl konfigrasyonu şöyle. Ayrıca internetim ttnet 2048 Download 800 de upload.
    G.Lite Tıklı
    G.Dmt Tıklı
    T1.413 Tıklı
    ADSL2 Tıklı
    ADSL2+ Tıklı
    Ek L Seçeneği: Tıklı
    Devrede Tıklı
    Ek M Seçeneği: Tıklı
    Devrede Tıklı
    ADSL Kapasitesi: Tıklı
    Bitswap Devrede Tıklı
    SRA Devrede tıklanmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betten -- 24 Ocak 2012; 13:11:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.