Şimdi Ara

Üstadlar. 8800 makine almak istiyorum,ne dersiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8800 nokiası olanlar makineyi tarif edip olumsuz yanlarını belirtir misiniz?

• ilk özelliği makine olmaması.
  • 0.5 mp kamera artan hafıza yok
    değmez
  • tarife gerek yok bi telefoncuya gidip eline al, çünkü görüntüsünden başka bi özelliği yok...
  • vasatın altında bi kamerası var card slot yok o paralara bence hiç değmez.
    aslında kimse mercedes bmw falan adama bişey demez veya technics veya ne billim loewe bose gibi acayip pahalı markalar alırken kimse sesini çıkarmaz çünkü onlar aldıgın paranın karşılığını verir ama bu telefon hiçbi istege karşılık vermez bence sadece şekil olsun die alcaksan al ama ben anladımki kızlar falan pek aldırmıyo telefonunu ne oldugundan anlamıyolar zaten erkeklere hava yapılır ama bununla
  • forumda ararsan benim aciklamalarim var

eklemem gerekenlerde sunlar

telefonun pil omru 3 ay
    3 aydan sonra pil yavastan kendimi tuketiyo
    (2pili tasiyanlar olsada 4.5 ay gidiyo)
    telefonun hafizasi biraz dolunca takilmaya basliyo kendini kapatip aciyo
    bu sorunla gunde 4 5 kez karsılasip kafayi yiyorum...
    Nokia Care aradigimda telefonumu ucretsiz degistireceklerini soylediler. gittim ve ucretsiz sıfır bir N8800 aldim. (Nokia Club uyesi oldugumdan daha hızlı gerceklesti)
    su anda telefonu kutusunda tutuyorum kullanmıyorum. Karizması tartısılmaz. ama su anda Motorola L6 L7 iki modelide var amerikadan Tmobile icin ozel uretilen seriden geldi. ikiside cok guzel telefon ozellikle L7. bence bekle biraz derim. Nokia yeni yazılım uretene kadar. ama illa almak istiyosan al sonucta cok sıfat bi telefon ama baska bi ozelligi varmı dersen ...

HİC BİR OZELLIGI YOK
    (edge gprs pop3 falan kullanıcaksan bunlar var tabi)

• o telefona para verilmez resmen çöpe gidiyo
    ha sen ben şekil yapmak istiyorum felan diyosan sen bilirsin ama ben olsam N70 alırım ya da n91i beklerim
  • doğan görünümlü şahinler var piyasada bolbol ama bu mercedes görünümlü şahin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.