Şimdi Ara

USTALARDAN TAVSİYELER,çok bilgisizim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw arastırıyorum okuyorum ama tam bi karar vermiyorum.çünkü çok bilgisizim.parama göre alabilceğim makineler şunlar.

HP R707, Nikon 4100, Canon A510.

fiyatları yakn olmasına rağmen Hp 5mp, Nikon 4mp, canon 3mp..

forumlar Canon dio gibi ama yine de ustalardan yardım.

ayrıca amatörüm ve amacım manzara, anı fotosu çekmek. fakat işin içine girince belki iyi bi makinaya ihtiyacım olabilir. yani uzun vadali yorumlar bekliyorum.

ve ve Canon a520 150 milyon fark yaratıyor.çok kasıp bunu mu alsam, ama kastığıma değer mi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udifen -- 20 Nisan 2005, 13:34:32 >

• Canon A510 al vereceğin fiyata değer.. forumda kullanan arkadaşlar yardım alırsan daha çok bilgi edinebilirsin..
    Nikon 4100 güzel makine ama çok fazla manuel özellikleri yok..ayrıca HP'den uzak dur derim MP önemli deil..önemli olan kalite ve kaliteden taviz verme ok
  • A520 için 150 milyon daha fazla verme (poster boyutunda baskı yapmayacaksan) çünkü hiçbişey değişmiyor.
  • a510 iyidir.ama sadece anı ise hpde işini görür hem daha küçük.tabii nikonda iyi.
    bana sorarsan paran varsa a510 yok boşa para vermem diyorsan hp.
    ama ilerlemek için tek seçeneğin a510.
    başka alternatif istersen nikon ve hpden çok çok iyi olan lympus c 310 yaklaşık 300 ytl ve tem manuel kontrol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.