Şimdi Ara

Uydu Tavsiyesi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki gün içinde uydu almayı planlıyorum ilkönce D-smart alayım dedim biraz araştırınca bana milleti kandırıyolar gibi geldi bazı arkadaşlar da öyle söylemiş.Uydular hakkında hiç bir bilgim yok ama bu forumdan gene bişeler oluştu.Uyduda aradığım özellikler görüntü kalitesinin iyi olması,kanallar arası geçiş hızının iyi olması,100-250 ytl aralığında olması ve bi sorun çıktığında ilgilenebilcek birilerinin bulunması.Birde uydularda kart yükleme,güncelleştirme falan varmış bunlar hakkında hiç bir şey bilmiyorum mümkünse güncelleştirmeleri otomatik yapabilen bir uydu olsun.Marka olarakda goldmaster yada next modellerinde birini düşünüyorum yukardaki özelliklere göre bunlardan hangi modelini almalıyım?İzlemek istediğim proğramlar ise filmler,belgesel birde normal kanalları çeksin yeter.

• Goldmasterın uydudan güncellemeli bir cihazı yok nextin var mı bilmiyorum.Fakat belirttiğiniz fiyata seuul veya yumatu alabilirsiniz..
  • Sunny ve Redline nin yeni modelleri iyi, goldmaster, next, vsss hepside aynıı gibi iş yapmaz..
  • http://www.karabalikelektronik.com/pinfo.asp?pid=266 seoul fta modellerını kullanabılırsın uydudan guncelleme yapar,
    ve redlıne modellerı var ama onlarda da model sıkıntısı var bıldıgım kadarı ıle sadece uydu guncellemesı yeterlı gelıyorsa bence sadece FTA olan modellere bak ılerıde abonelık kartları kullanmayacagını dusunerek redlıne den daaa !!http://www.karabalikelektronik.com/pinfo.asp?pid=286 bu modelı alabılırsınız.
    karar sızın.....

• Peki bu önerdiklerinizin görüntü kaliesi nasıl kanallar hızlı açılıyor mu?
  • yayınları aynı sayılabılır ama netıcede yayın kalıtesı o nemlıyse sen kendın takvıye yap cıhazlara altın uclu scart veya kompenent kablo ıle takvıye yap daha ıyıdır
    arada farkı gorursun hangı cıhaz olursa olsun ozellıklerı fıyatı sana uyan makıneyı almanı onerıyorum
  • Kafamda hiç olmamasına rağmen tavsiyeler üzerine redline alıcam gabiba hangi modeli iyidir?Yardım eden herkese tşk
  • cıhazların hepsı aynı eger kart modul kullanma ıhtımalın varsa 2oo modelı veya 104 modelı alacaksın senın ısteyecegın ozellıklere gore degısecek cıhazın teknık ozellıklerını veya ıhtıyaclarını soyle ona gore model verelım
  • sana tavsiye edecegim next ın uydu alıcısı ama 7500CI modelini alma yeni modelleri vardı onların kanal deişmesi hızlıdır
  • Bu ürün ımalatdan next lıstesınden kaldırıldı bıle eskı elınde olanlar satabılır ma yenı uretımde maleseff ıptalll
    http://www.karabalikelektronik.com/catinfo.asp?cid=26
    aslında burada daa sadece 7500 IR olanı eklemısler ama uyarırım ben yanlıs cıhaz modellerı daraldı kendı ımalatına gecmelerınden dolayı..

quote:

Orjinalden alıntı: farukxtm

sana tavsiye edecegim next ın uydu alıcısı ama 7500CI modelini alma yeni modelleri vardı onların kanal deişmesi hızlıdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.